YAŞAR BAHÇECİ’DEN REGAİB KANDİLİ MESAJI

6 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
208 defa okundu.
YAŞAR BAHÇECİ’DEN REGAİB KANDİLİ MESAJI

FOTO

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Regaib Kandili Mesajı Yayınladı

Üç Ayların başlaması ve Regaib Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Manevi duyguların yoğunlaştığı mübarek üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaib Kandili’nin tüm hemşerilerimiz için sevgi ve huzurun birlikteliğinde hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. “sözleri ile ifadesine devam etti.

Regaib Kandili’nin, faziletli ve bereketli bir zaman diliminin ilk müjdecisi olduğunu vurgulayan Bahçeci, “Bu mübarek zaman diliminin sevgi, kardeşlik ve beraberlik hislerini kuvvetlendirmesini; millet olarak yardımlaşma, dayanışma ve zorlukları elbirliği ile aşma iradesini güçlendirmesini temenni ediyorum. Üç aylar fırsat günleridir ve çok bereketli bir kazanç mevsimidir.

Bu aylar insanların dayanışması için de çok büyük önem taşımaktadır. Bu rahmet ve bereket aylarının, milletimizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna ve insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olması dileklerimle bütün Kırşehirli hemşerilerimizin ve İslam âleminin Regaip Kandili’ni tebrik ediyorum” diyerek mesajına son verdi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN