YAŞAR BAHÇECİ YER ALTI ÇARŞISI ESNAFLARINI DİNLEDİ

18 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
388 defa okundu.
YAŞAR BAHÇECİ YER ALTI ÇARŞISI ESNAFLARINI DİNLEDİ

 

        4 (1) Başkan Bahçeci, Yer Altı Çarşafı Esnafının Sorunlarını Yerinde Dinledi

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli 16 Ocak Cumartesi günü yer altı çarşısı esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi.

Yer altı çarşısı esnafının sorunlarının dinlendiği kahvaltı da Başkan Bahçeci; Kırşehir için 6,5 yıldır yaptığı hizmetlere değinerek her kesimden insanın sorunlarına çözüm getirmeye çalıştığını dile getirdi.

Başkan Bahçeci konuşmasına şöyle devam etti;”Bizlere vermiş olduğunuz yetki ile Kırşehir’de hayal denilen projelere imza attık. Her zaman dile getirdiğim gibi İkizarası Kent Park projesi belki de bundan yıllar önce bir hayaldi. Ama biz çalışma azmimiz ve Kırşehir’e olan sevdamızla bu projeyi tamamladık ve Kırşehir’in geleceğe açılan kapısı yaptık. Bu dönemde de İkizarası Kent Park projesinin devamı olan Doğa Park projesi gözde projelerimizden olacak. Projemiz tamamlandığında Kırşehir’in çehresini değiştirecek bir projeyi daha Kırşehir’e kazandırmış olacağız.  Biz Kırşehir’de her alanda çalışmalar yapıyoruz. Alt yapı, yol çalışmalarımız, yeşil alan çalışmalarımız, Kırşehir’e kazandırdığımız projeler ve kültürel-sosyal etkinliklerle ile Kırşehir’de her alanda çalışmalar yaptık ve yapmaya devam edeceğimiz. Bu tür toplantılar ile sizlerin de görüşlerini alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerden aldığımız bilgiler ışığında yapılacaklara karar veriyoruz. Bu yüzden sizlerin ve diğer vatandaşlarımızın fikirleri bizler için çok önemli”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN