Yaşar Bahçeci, yaşlıları ziyaret etti

14 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
401 defa okundu.

10155145_1518474301733795_4768083733244647076_n’Bahçeci’’ Yaşlılarımızın yüzünde gördüğümüz  ufacık mutluluk bizim için en büyük mutluluktur.”

Başkan Bahçeci, yaşlıları ziyaret etti.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye bünyesinde faaliyet gösteren Aile Yaşam Merkezince yürütülen Gönül Dağı Projesi kapsamında,Şevalet ve Vesilet Kul’u ziyaret etti Bahçeci, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, yalnız ve yaşlı kişilere ulaşarak ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını belirterek, “Paylaşmanın, yardımlaşmanın, birilerinin yüreğine dokunmanın en güzel örneğini Peygamber Efendimiz bir hadisi şerifinde ‘veren el, alan elden üstündür’ diyerek belirtmiştir.
Ne kadar paylaşırsak mutluluklarımız o kadar çoğalır, hayatımız zenginleşir. Biz de paylaşarak, birilerinin kalbine, ruhuna dokunarak sorunlarımızın daha azalacağını, mutlulukların daha da artacağını düşünüyoruz” diye konuştu.
Bahçeci, yaptıkları yardımlarla ihtiyaç sahiplerinin kalbinde küçük de olsa sevinç oluşturabilmeyi hedeflediklerini ifade ederek, şöyle devam etti:
“Proje sayesinde bilmediğimiz, tanımadığımız insanların hayatlarına dokunuyoruz.
Onların yüzünde gördüğümüz ufacık mutluluk bizim için
en büyük mutluluktur. Belediye olarak böyle bir projeye öncü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.
Sosyal belediyecilik adına gerçekleştirdiğimiz her şey bizi çok mutlu etmektedir.
Kırşehirli diğer vatandaşlarımızı da paylaştıkça çoğalan mutluluğa davet ediyor, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bu projeyle destek olmaya davet ediyoruz.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN