YAŞAR BAHÇECİ VE SALİH ÇETİNKAYA’DAN MEHMET DEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

13 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
677 defa okundu.
YAŞAR BAHÇECİ VE SALİH ÇETİNKAYA’DAN MEHMET DEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

12195781_892025004185149_5499136638970907743_nKırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya Kırıkkale’den milletvekili seçilen Hemşerimiz Mehmet Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya Kırıkkale’den milletvekili seçilen Hemşerimiz Mehmet Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde gerçekleştirdi. Yaşar Bahçeci ve Salih Çetinkaya her zaman Mehmet Demir’in yanlarında olacaklarını belirtti. Kırıkkale’de düzenlenen teşekkür yemeğine çok sayıda katılımın olduğu gözlendi.

Mehmet Demir ise konuşmasında; “Bizim ömrümüz teşkilat ile geçti. Adaylığımı öğrendiğim ilk andan itibaren hiç ümitsizliğe düşmedim. Çok zor ama imkânsız değil dedim. İşimiz kolay değil ama imkânsız da değil. Bu işler düğün gibi, cenaze gibi tek başına yapılacak bir işler değil. Büyük bir organizasyon yapılarak yapılacak işler. Çok farklı bir sitem ile çalıştık” Çok şükür emeğimizin karşılığını aldık. Ak Parti ile iktidarlığı yakaladık. Benimle birlikte omuz omuza çalışan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Kırşehir teşkilatınada daima yanımda oldu. Kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN