Yaşar Bahçeci esnaflarla bir araya geldi

28 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
492 defa okundu.
Yaşar Bahçeci esnaflarla bir araya geldi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Yeraltı çarşısı esnaflarını ziyaret ederek esnafların taleplerini yerinde dinledi ve hayırlı işler temennisiyle bol kazançlar diledi.

Yaşar Bahçeci esnaflarla bir araya geldi Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Yeraltı çarşısı esnaflarını ziyaret ederek esnafların taleplerini yerinde dinledi ve hayırlı işler temennisiyle bol kazançlar diledi.

Yeraltı Çarşısı esnaflarını ziyaret eden Başkan Bahçeci, görev ve sorumluluk bilinci ile herkese eşit hizmet anlayışında olduklarını vurguladı.

Göreve geldikleri günden itibaren alt yapı ve üst yapı çalışmalarını hızla tamamlayarak şehrin yüzünü değiştireceklerini belirtti.

Yaptığımız esnaf ziyaretlerimiz sayesinde esnaflarımızın sorunlarını yerinde dinleme şansı elde ediyoruz diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Onlarla iletişim halinde olarak karşılıklı istişarelerde bulunuyoruz.

Çarşı esnafımızı sık sık ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunup daha doğru ve sorunsuz işlerin olmasını hedefliyoruz. Kırşehir’imiz yaptığımız çalışmalar ile ciddi bir gelişim ve ilerleme kaydetmiştir.

Biz bu gelişim ve ilerlemeyi birlik ve beraberlik içersinde çalışarak gerçekleştiriyoruz. Kırşehir için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kendi genç, ekibimizde görev bilinci içerisinde hareket ederek verilen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Bütün yaptığımız işlerde halkımız için, esnafımız için en faydalı olanı yapmaya çalışıyoruz.

Bu ziyaretlerimizle esnafımızı dinliyor ayrıca yaptığımız çalışmalar hakkında da bilgiler veriyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN