Yaşar Bahçeci Çalışmaları İnceledi

20 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
354 defa okundu.
Yaşar Bahçeci Çalışmaları İnceledi

thumbnail_resim-6Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Hedefimiz Altyapı Sorunu Olmayan, Modern, Çağdaş Bir Kırşehir’dir

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan alt yapısı kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmalarını yerinde inceledi.

Kırşehir Belediyesi’nin kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz,

Alt Yapı çalışmalarında da sona geliyoruz, biten kanalizasyon hatlarının abone bağlantıları devam ediyor. Ali Çam ve Ispalaz Camilerinde Tuvalet ve Abdest yerleri yapımı ve Çevre Düzenlemeleri çalışmamız son aşamasına geldi. Güzler Evcil Hayvanlar Parkı ve Piknik Alanı Projemizde sona yaklaştık, en önemli kısım olan büyük kuş bahçesinin inşaatı da az kaldı.”dedi.

Saha çalışmaları hakkında teknik ekipten bilgiler alan Bahçeci, teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ayrıca çalışmalar ve projelerle ilgili şunları kaydetti; “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor.”dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN