YAŞAR BAHÇECİ BAŞARILAR DİLİYOR

12 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
391 defa okundu.
YAŞAR BAHÇECİ BAŞARILAR DİLİYOR

YAŞAR BAHÇECİDEN LYS DESTEĞİ

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci iki hafta sonu boyunca yapılacak olan Lisans Yerleştirme Sınavı’na girecek adaylara destek olduğunu belirtti.

Sınava girecek tüm gençlere seslenen Bahçeci şunları dile getirdi: “Yıllar boyu çalışmalarının karşılığını almak için ter dökecek gençleri LYS’yegirmenin heyecanı sardı. İnsan hayatının önemli dönüm noktalarından biri olan üniversite sınavı sonrasında birçok genç hayatını çizecek ve önemli bir engeli aşmış olacak. Bu zorlu sınav sonrası mesleklerini, dolayısıyla geleceklerini belirleyecek olan tüm gençlerebaşarılar diliyorum. Yaşamın bir döneminde bu zorlu sınavı aşmak için birçoğumuz çaba gösterdik ve tedirginlik ile karışık bir heyecan yaşadık. Ama bu heyecan LYS’de strese ve gerilime neden olmamalı. Sınavı kazanamamak dünyanın sonu olmadığı gibi, hazırlık döneminde ellerinden geleni yapan gençler asla ümitsizliğe düşmesin. Gireceğiniz sınavlarda heyecandan uzak kalarak, tüm bilgilerinizi kararlılıkla vereceğinizi dilerim. Başta esnaflar olmak üzere herkesi sakin ve sessiz bir iki hafta sonu geçirmeye davet ediyoruz. Bu sessizlik gençlerimiz ve ülkemizin geleceği açısından çok önemlidir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerin sessiz ve stressiz bir sınav geçirmelerini ümit ederek tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On