Yaşamayı Seviyorum Merkezi Tanıtıldı

9 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
473 defa okundu.
Yaşamayı Seviyorum Merkezi Tanıtıldı

thumbnail_valiler-kamatem-8

Nevşehir, Niğde, Kırıkkale ve Aksaray Valileri Yaşamayı Seviyorum Danışma Merkezinde İncelemelerde Bulundu.

Uyuşturucu ile mücadele etmek maksadıyla Kırşehir Valiliğince hayata geçirilen “Yaşamayı Seviyorum Danışma Merkezi” çevre illerimize de örnek oluyor.

Ahiler Kalkınma Ajansı Aylık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı için Kırşehir’e gelen Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz ve Nevşehir Valisi İlhami Aktaş uyuştucu ile mücadele etmek amacıyla Kırşehir Valiliğince hizmete açılan Yaşamayı Seviyorum Danışma Merkezinde incelemelerde bulundu.

İnceleme sırasında çevre illerin Valilerini bilgilendiren Vali Necati Şentürk, uyuşturucu belasına bulaşmış gençlerin burada hem tıbbi hem de manevi yönden tedavi gördüklerini söyledi.

Kurumların merkezde ayrı ayrı odaları olduğunu ve bu odalarda gençlere çeşitli yönden destekler verildiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Merkezde tedavi gören gençlerimiz, burada İş-Kur aracılığıyla meslek edinme kursları alıyorlar. Mesleki kurslarını tamamlayan gençlerimiz iş sahibi olacaklar. Yarım kalan eğitimlerini burada verilen açık lise eğitimi ile tamamlama fırsatı buluyorlar. Spor salonunda spor yapıyor, bilgisayar odasında teknolojik dersler alıyorlar. Gençlerimiz burada çok yönlü bir tedavi ile sosyal hayata hazırlanmaktadırlar. Ayrıca, gençlerimiz burada ibadetlerini de eksiksiz yerine getiriyorlar.” dedi.

Merkezde yürütülen faaliyetleri yerinde inceleyen Nevşehir, Niğde, Kırıkkale ve Aksaray Valileri de Yaşamayı Seviyorum Danışma Merkezinin kendi illerine de örnek olacak nitelikte olduğunu ifade etti.

Ziyaret, aynı alanda bulunan ve engelli çocuklarımızın ailelerinin yükünü hafifletmek amacıyla hizmete açılan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde yapılan inceleme ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On