Yaşam Sevincimizi Boğamayacaklar

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
134 defa okundu.
Yaşam Sevincimizi Boğamayacaklar

senol-cacabey-meydani-kiminc48d2fc0825ce0015e50

Şakir Şenol: “Türkiye kimsenin can güvenliğinin kalmadığı bir ülke haline geldi.”

Özgürlük ve Dayanışma Partisi Kırşehir Yönetim Meclis Üyesi Şakir Şenol basın açıklaması yaptı. Şakir Şenol yaptığı açıklamada: ” İnsanlığa düşman katil sürüleri, Ortaçağ gericiliğinin çağımızdaki temsilcileri canilikte sınır tanımıyor. Yılbaşı’nda yeni yılı kutlayan insanlarımızı katlettiler.

ACIMIZ BÜYÜK!

Hayatını kaybeden insanlarımızın ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Yaralılara acil şifa dileklerimizi iletiyoruz.

Siyasal dinciler öyle bir ülke yarattı ki, insanların yeni yılı kutlaması dahi hedef haline getirildi. Günlerce gazetelerden yeni yılı kutlamayı suç sayan yayınlar yapıldı, sokaklarda bildiri dağıtıldı. Yeni yıl kutlamayı din dışı sayan fetva yayınladı. Ve katliamın ardından bu gerici zihniyetin temsilcisi pek çok kişi katilleri alkışlayıp ölümlere sevinebildi!

Böyle bir ülke yarattılar! Her yanıyla çürümüş, kokuşmuş zihniyet ülkemizi kendi karanlığıyla kuşattı.

Türkiye kimsenin can güvenliğinin kalmadığı bir ülke haline geldi. Günler öncesinden saldırı bilgisi olmasına gerekli önlem alınmadı.

IŞİD İÇERDEDİR, İÇİMİZDEDİR.

Ülkemizin ve halkın güvenliği sınırımızda ve içerde cihatçı geçişlerinin engellenmesi ve içerdeki cihatçı hücrelerin temizlenmesiyle sağlanabilir.

Güzel dileklerimizi, umutlarımızı tazeleyerek girdiğimiz yeni yıl her şeye rağmen insanlığın, yaşamın, memleketin, özgürlüğün ve laikliğin kazandığı bir yıl olacak. Bu bataklığı laikliği kazanarak kurutacağız.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On