“Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır”

21 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1214 defa okundu.
“Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır”

 

thumbnail_resim-9Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Yaptığımız Çalışmalar Başarımızın Simgesidir”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci alt yapıda büyük başarılar sağlandığına dikkat çekerken, “Kısa sürede alt yapıda sağladığımız başarı, ilimizde daha güzel işler yapacağımızın bir ön izlemesidir” dedi.

Kırşehir Belediyesi şehirde yenileme ve değişim çalışmalara kapsamında projelerini sürdürüyor. Şehrin dört bir yanında ara vermeden süren çalışmalar vatandaşların takdirini kazanıyor. Bir yandan Kırşehir’in kaderini değiştirecek projeler tüm hızıyla devam ederken, diğer yandan ise kentin ana problemleri belediye eliyle yok ediliyor. Bu konuda sağlanan en büyük başarılardan birisi de kent içi alt yapı çalışmaları olarak ön plana çıkıyor.

İMKÂNSIZ GÖRÜLENLERİ BAŞARDIK

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” ifadesini kullanan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’i güzel günlerin beklediğini kaydetti. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci şunları söyledi: “İlimizin artık her yönüyle değişmesi ve kabuğunu kırması için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu noktada bütün imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Göreve geldiğimizin ilk yılında mali düzenlemelerimizi yaptıktan sonra, ikinci yılında ise hemen projelerimize başladık. Yenilediğimiz ekipman ve iş makinelerimizle 24 saat esasını hedef alarak yaptığımız çalışmalarla imkansız denileni başardık. Süreci ise titizlikle takip ettik. Öncelikle büyük projelerimize ve kentimizin sıkıntılarına çözüm bulacak dokunuşlarla başladık. En büyük sorunların başında ise yollar geliyordu. Bu konuda radikal kararlar aldık. konsept caddeler ve modern yollar hedefiyle neredeyse kenti sil baştan değiştireceğiz.Ekip ruhu, ortak akıl ve fedakâr çalışma prensibiyle başarılı olduk” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On