Yapılandırmadan 4 Bin 440 Kişi Faydalandı

7 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
156 defa okundu.

thumbnail_resim-3“Yapılandırmaya 4 Bin 440 Kişi Başvurdu Bu Kapsamda 5.581.979.34 Lira Kadar Bir Borç Yapılandırıldı.”

Kırşehir Belediyesi’ne ”Bazı alacakların yapılandırılmasına ilişkin kanun” kapsamında emlak, su, tahakkuk gibi borçlar için 4 bin 440 kişi başvurdu.

Kırşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, borçların yapılandırmasına ilişkin 6736 sayılı kanun kapsamında 25 Kasım tarihinde sona eren yapılandırmayla ilgili ortaya çıkan rakamsal veriler belirtildi. Bu kanundan faydalanmak isteyen vatandaşların emlak, su, çevre temizlik ,ilan reklam gibi borçları yapılandırıldı.Kırşehir Belediyesi’ne borçların yapılandırılması için 4 bin 440 kişi başvururken vatandaşların borçlarının 5.581.979.34 lirası yapılandırıldı. Yapılandırılan borçlar 6 aydan 18 aya kadar da taksitlendirildi.

Bu arada vatandaşlar veznede sıra beklemeden, mesai saatleri dışında da işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Kırşehir Belediyesi’nin hizmete sunduğu vezne, ve e-belediye’den borçların kolaylıkla ödenme imkânı sağlandı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Yapılandırmaya 4 bin 440 kişi başvurdu bu kapsamda 5.581.979.34 lira kadar bir borç yapılandırıldı. Vatandaşlarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On