Yapılan Hizmetler Değerlendirildi

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
162 defa okundu.
 Yapılan Hizmetler Değerlendirildi

thumbnail_resim-1Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Halkımızdan Aldığımız Gücü Halka Hizmet Olarak Yansıtıyoruz”

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 7,5 yılda yapılan hizmetleri değerlendirdi. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı açıklamada: ” Yaptığımız tüm hizmetlerde bu belediyenin işi , bu belediyenin işi değil gibi bir ayrım yapmıyoruz. Kırşehir’in neye ihtiyacı varsa 7,5 yılda Kırşehir’i daha ileriye daha iyiye daha güzele götürecek olan neyse biz Kırşehir Belediyesi olarak orada onu olup onu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Güçlü Türkiye’nin büyüyen şehri Kırşehir’e hizmet serüvenine 2009 yılında hep birlikte başladık. İlk günkü azmimiz, kararlılığımız, heyecanımızla hizmet serüvenimize devam ediyoruz. 2009 Nisan ayından bu yana toplam 81 projeyi sizlerle birlikte hayata geçirdik. Ve bu süre içerisinde 469 milyonluk yatırımı kazandırdık. Kırşehir tarihi, kökleri geçmişi ve bilgi birikimi olan bir şehir. Medeniyetimizin tohumlarını atıldığı bir şehir. Bu güzel şehrimizi geleceğe hazırlamak içinde yaşayan herkesin mutluluğunu en güzel şekilde sağlamak , şehrimizi geleceğe çağdaş normlar içerisinde hazırlamak ve aynı zaman da geçmiş değerlerimizi de gün yüzüne çıkartarak gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak en büyük hedefimiz oldu. Yola çıkarken hep şunu söyledik . Kırşehir Türkiye’nin en güzel şehri olacak ve bu kapsamda adım,adım, aşama,aşama bütün projelerimizi hayat geçirdik.” ifadelerini kullandı.

“7,5 YIL BOYUNCA BİZLERE VERDİĞİNİZ DESTEKLERDEN DOLAYI HEPİNİZE MİNNETTARIM”

Bu süreç içerisinde 7,5 yıl boyunca bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize minnettarım diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Ekibimle birlikte sizin verdiğiniz bu güçle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. 7,5 yıl boyunca yapılamaz denen, gerçekleşemez denen bir çok projeyi de hayata geçirdik.Ahi Evran Külliye projemiz, Cacabey meydan düzenlememiz,İkizarası Kent Park projemiz gerçekten Kırşehir’imizin vizyon projeleri oldu. Yeni Terminalimiz, Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezimiz ,Pazar Yerimiz, Çiçek Satış Merkezimiz, Tabiat parkımız, Yeşil Bant Projemiz, Çevre Konusunda yapmış olduğumuz projelerimiz, Parklarımız,Yol düzenlemelerimiz,Cadde düzenlemelerimiz Kırşehir’in vizyonunu en güzel şekilde yansıtıyor.Şu an bir çok projemiz devam ediyor.Bunlardan en önemlilerine bakacak olursak;Güzler Evcil hayvanlar ve piknik alanı projemiz, burası bittiğinde Kırşehir’in prestij noktalarından biri tanesi olacak. Yaptığımız bu projelerle Kırşehir’imizi hem ulusal hem uluslar arası manada bir çok platformda en güzel şekilde reklamını yapmak ve tanıtımını yapmak adına önemli adımları da atmış olacağız.Ahi Evran Külliyesi hız kesmeden inşaatlarıyla, yeni etaplarıyla devam ediyor. Ahi Evran Kırşehir’in kurtuluşu olacak ve bu külliye içerisindeki bütün planlamalarımız, tüm kurumlarla ve Milletvekillerimizle, Valimiz, Bakanımızla birlikte en güzel şekilde planlanıyor ve inşallah onlarda hayata geçecek.” dedi

“KIRŞEHİR’İMİZİN EN ÖNEMLİ PROJELERİ İNŞALLAH KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE HAYATA GEÇECEK.”

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı açıklamanın devamında: “Kırşehir’imizin en önemli projeleri inşallah kısa süre içerisinde hayata geçecek. 2014’de yola çıkarken sizler için 40 proje kitapçığımızda yeralan bir çok projemizin hazırlık aşaması devam ediyor. Eski sanayi bölgesinde çok güzel planlama yaptık.Arka kısımlarda eski binaların olduğu yerlerde yapacağımız kentsel dönüşümle birlikte modern binaları inşa edeceğiz. Ulu Camii projemizle , planatoryum kültür parkla orası da Kırşehir’in en prestijli noktalarından bir tanesi olacak.Şehir hamamı projemiz ve yine Japon Bahçeci Projemiz,Aquapark projemiz ve Kent Parkımızın devamı olan Doğa park projemiz yine Kırşehir’imizin en önemli projeleri olarak inşallah kısa bir süre içerisinde hayata geçecek.” dedi.

“KIRŞEHİR’İMİZE YAKIŞIR MODERN NORMLARDA BİR CADDE HALİNDE GETİRECEĞİZ”

Alt yapı çalışmalarımız hızla devam ediyor diyen Bahçeci: Alt yapı bittiğinde bütün caddelerimizde , ana caddelerimizde tekrar asfaltıyla, kaldırımlarıyla,peyzajıyla,aydınlatılmasıyla,her şeyiyle Kırşehir’imize yakışır modern normlarda bir cadde halinde getireceğiz. Cacabey meydanımızın etrafındaki binaların ilk etap cephe ihalelerini gerçekleştirdik. Uzun Çarşımız ihale haline geldi. 2. Ve 3. Çarşı ile ilgili proje çalışmalarımızı başlattık.Bütün caddelerimizdeki cephe projelerimizi bitirdik. Banka Evleri Kentsel dönüşümü ile birlikte. Cumartesi Pazar yeri ile birlikte, yeni yapacağımız aile yaşam merkezleri bir tanesi Bağbaşı bir tanesi ise Aşıkpaşa Mahallesinde olacak. Bunlarla birlikte şehrimizin sosyal hayatı şekillenmeye devam edecek.” ifadelerini kullandı.

KIRŞEHİR’İMİZİ GELECEĞE EN GÜZEL ŞEKİLDE HAZIRLAYACAĞIZ.

Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci ayrıca açıklamasının sonunda şunları belirtti.”Bu hizmetleri bir bir hayata geçirirken sizlerle , halkımızla Kırşehir’in bütün kesimleri ile birlikte iletişimimizi en yüksek seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. İyi gününüzde , kötü gününüzde her zaman sizlerle birlikte beraber olmaya özen gösteriyoruz. Şuna inanıyoruz ki bizim en büyük görevimiz sizin mutluluğunuzu sağlamak.Bu mana dada güzel bir uyum yakaladığımıza inanıyorum.İnşallah bu zevkle , bu azimle , bu kararlılıkla görev süremizin sonuna kadar bir çok projeyi hayata geçireceğiz. Sizden tek arzumuz ve isteğimiz bizden manevi desteğinizi esirgemeyiniz. Bize güvenmeye devam edin.İnşallah Kırşehir’e 2009’da yola çıkarken koyduğumuz hedefe yani Türkiye’nin en güzel şehri yapma hedefine hep birlikte ulaşacağız. Hep şunu söylüyoruz hepimiz aynı geminin içerisindeyiz. İnanıyoruz ki bu gemiyi hep birlikte doğru limana ulaştıracağız. Kırşehir için hep birlikte koyduğumuz o hedefleri bir bir gerçekleştireceğiz ve Kırşehir’imizi geleceğe en güzel şekilde hazırlayacağız.Bundan hiç kimsenin endişesi ve şüphesi olmasın bu manada şehrin bütün dinamikleri ile birlikte sivil toplum örgütleri ile birlikte, seçilmişleri ile atanmışları ile tam bir uyum içerisindeyiz. Kırşehir emin ellerde ,hedefe giden yolda inşallah birlikte yürümeye devam edeceğiz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On