Yapılan Eleştirilere Ali Kınık’tan Cevap

8 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
810 defa okundu.
Yapılan Eleştirilere Ali Kınık’tan Cevap

 

Kaman Belediyesi tarafından düzenlenen Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivalinin ilk günün de sahne alan Mahalli sanatçılar ve Ali Kınık Eleştirilere konu oldu.

Yapılan Eleştirilere Ali Kınık’tan Cevap

Kaman Belediyesi tarafından Bu yıl 27’incisi gerçekleştirilen Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivalinde sahne alan sanatçılar eleştiriye sebep oldu. Batman’da gerçekleşen hain saldırıda 8 şehidimizin acısının daha taze olduğunu ve vatan uğruna can veren şehitlerimizin acısı daha bu kadar yeniyken konser vermek ne kadar doğru şeklinde yapılan eleştirilere Ünlü Sanatçı Ali Kınık, cevap verdi.

“BÜTÜN PARÇALARIMIZDA ŞEHİTLERİMİZİ ANIYORUZ”

Batman’da meydana gelen hain pusuda 8 tane Vatan Evladımızın şehit edilmesinin ardından Kaman’da düzenlenen Ceviz Festivali’nde sahne alan Ali Kınık, sosyal medya hesaplarından şehitlerimiz varken bu eğlence programları yakışmıyor şeklinde yapılan yorumlara şu şekilde cevap verdi; “Zaten bizim programımızın formatını vatandaşlarımız aşağı yukarı biliyor. Bütün programlarımızda şehitlerimizi anıyoruz, milli duyguları anlatmaya ve paylaşmaya çalışıyoruz”

“ŞEHİTLERİMİZDE BİZİM PARÇALARIMIZI ŞARKILARIMIZI DİNLEYEN İNSANLARDI”

Kınık, “Zaten şehitlerimizde bizim parçalarımızı şarkılarımızı dinleyen insanlardı. Böyle parçalarımızı dinleyen birçok şehidimize rast geldim. Buradaki asıl maksat önemlidir. Türk milletinin evlatlarının bir araya gelmesi. Milli duyguları harekete geçirmek budur yani. Bizler zaten farklı niyetle sahne almıyoruz. Bizler her sahnemizde şehitlerimizi anıyoruz. Vatanımızı birliğimizi beraberliğimizi paylaşmaya çalışıyoruz” dedi.

ŞEHİTLERİMİZ MİLLİ PARÇALAR İLE ANILDI

Konser alanında Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez sloganları yankılandı. Ünlü Sanatçı Ali Kınık ise hareketli parçalar yerine sürekli şehitlerimizin olduğunu dile getirerek, “Türkiye’m”, ”Şehitler ölmez”,  “Vatan Sana canım feda” gibi birçok sevilen milli duyguları kabartan parçalar seslendirdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN