Yapılacak toplantılar hakkında değerlendirmede bulundular

13 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
94 defa okundu.
Yapılacak toplantılar hakkında değerlendirmede bulundular

Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Avşar ile Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin toplantı ile eğitim konuları hakkında değerlendirilme yaptı.

Yapılacak toplantılar hakkında değerlendirmede bulundular

Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Avşar ile Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin toplantı ile eğitim konuları hakkında değerlendirilme yaptı.

Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Avşar, Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin’i makamında ziyaret etti. 

Ziyarette İl Afet Müdahale Planı ve Çalışma Grupları, AYDES 2.0 ve Afet Farkındalık Eğitimi konuları görüşülmüş olup, tamamlanan ve yapılacak olan toplantı ile eğitim konuları değerlendirildi.

Ziyaret sonrası İl Müdürü Avşar tarafından afet sonrası ilk 72 saat ihtiyacımız olabilecek malzemelerin bulunduğu afet ve acil durum çantası hediye edilerek ziyaret sonlandırıldı.

(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On