Yapı Kredi’den TSO üyelerine destek

16 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
470 defa okundu.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Yapı Kredi arasında imzalanan protokolle, TSO üyeleri avantajlı kredi ve bankacılık ürünlerinden yararlanacak.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Yapı Kredi Bankası arasında Destek Protokolü imzalandı.

TSO üyelerine avantajlı kredi oranları ve bankacılık ürünlerinin sunulmasını sağlayacak Destek Protokolü, 13 Ekim Pazartesi günü imzalandı.

Yapı Kredi, oda ve birliklerle özel anlaşmalar gerçekleştirerek esnafın yanında olmaya devam ederken, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile imzalanan protokolle oda üyelerine avantajlı kredi fırsatının yanı sıra 100 bin TL’ye kadar olan finansman ihtiyaçlarını 36 aya varan vade paket alımı sonrası aylık yüzde 0,98’den, paket almadan ise yüzde 1,04 faiz oranı ile karşılama imkanı sağlayacak.

Özel fiyatlı POS, bankacılık paketlerinin yanı sıra World Businesscard alan oda üyelerinden ilk yıl üyelik aidatının da alınmayacağını öngören Destek Protokolü imza töreni öncesi konuşan Ticaret ve Sanayi Odası, “Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Yapı Kredi Bankası arasında üyelerimize yönelik Destek Protokolü imzalanacak.

Bunların içinde üyelerimize ucuz ve avantajlı masrafsız kredilerden başlayarak odamıza post cihazı bağlayarak Yapı Kredi Bankası ile yaptığımız sözleşme gereği daha kısa vadede odamıza kredi kartından dönüşler ve komisyonların düşük olması ile ilgili bir sözleşme imzalıyoruz.

Bütün üyelerimize sağlayacağı avantajları kamuoyuna duyuruyoruz” dedi.

Yapı Kredi Kayseri Saha Müdürü Muzaffer Erenler de, “Yapı Kredi olarak Türkiye genelinde sahip olduğumuz geniş şube ağımız ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Şubelerimizin olduğu lokasyonlarda sanayi, ticaret ve esnaf odalarıyla anlaşmalar yaparak Türkiye’nin büyüyen ekonomisine KOBİ ihtiyaçlarının giderilmesiyle katkıda bulunuyoruz.

Ticaret ve esnaf odalarımızın ihtiyaçlarını çok yakından takip ederek onlara en uygun çözümleri sunarak, yeni ürün ve hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz.

13 Ekim 2014 itibariyle Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odamızla protokol imzalıyoruz.

Kırşehir’imize, oda üyelerimize hayırlı, uğurlu olsun diyoruz.

Bankamızın başta kredi olmak üzere Businesscard, üye işyeri ve diğer ürünlerinde en avantajlı fiyatlamayla esnafımıza, sanayicimize hizmet vereceğiz.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na çok teşekkür ediyorum.

Böyle bir odayla çalışmaktan da memnuniyetimizi dile getiriyorum.

Ve banka olarak da her türlü ürün ve desteklerde kendilerine yardımcı olacağımızı ve yanlarında olacağımızı ifade ediyoruz. Her iki tarafa da hayırlı, uğurlu olsun diyorum.

Umarım çok daha uzun, iyi ve güzel işler yapacağız.

Üyelere de en büyük desteği sağlamış olacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaları ardından Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Yapı Kredi Kayseri Saha Müdürü Muzaffer Erenler tarafından Kırşehir TSO üyelerine avantajlı kredi fırsatı ile bankacılık ürünleri sunacak olan Destek Protokolü imzalandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN