YANIK’TAN 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

19 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
442 defa okundu.
YANIK’TAN 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

sait-yanik-gazeteciler-federasyonu-yuksek-ist-7711991_x_o

Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık Öğrencilerin ve Öğretmenlerin Yeni Eğitim Öğretimlerini Kutladı

Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık, 2016-2017 eğitim öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve velilere başarılı olmasını dileyerek, ‘Atatürk’ün yolunda, bilimin ışığında yeni nesiller yetiştirmek hepimizin ortak sorumluluğu ve tarihimize karşı olan görevimizdir.
Atatürk’ün yolunda, bilimin ışığında yeni nesiller yetiştirmek hepimizin ortak sorumluluğu ve tarihimize karşı olan görevimizdir. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşaması bilimle, felsefeyle, edebiyat ve sanatla yetiştireceğimiz kuşaklara bağlıdır. Çocuklarımızın dünyadaki bilimsel gelişmelere katkı sunması, yeni keşifler yapması yine onları nasıl yetiştireceğimize bağlıdır. Bu çerçevede Atatürk’ün gösterdiği yolda ve onun rehberliğinde yürümeye, üretmeye ve çocuklarımız için daha fazla imkan sağlamaya kararlıyız. Sonsuz başarı dileklerimle, bütün öğrencilerimizin gözlerinden öpüyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN