YANIK VE ERASLAN’DAN ZİYARET

24 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
367 defa okundu.
YANIK VE ERASLAN’DAN ZİYARET

YANIK VE ERASLAN’DAN ZİYARET

Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı ve aynı zamanda 40 Arena Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Yanık, MÜSİAD Başkanı ve Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı, Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Üyesi Hasan Eraslan, Ahi Yurdu Gazetesi’nin yeni yüzü Umut Medya Grup’un Genel Koordinatörü Şerafettin Uğurlu’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ahi Yurdu Gazetesi, Alparslan Demirbaş yönetiminden geçtiğimiz günlerde Kırşehir Umut Medya Grubu sahibi Hüseyin Can Uğurlu ve Genel Koordinatörü Şerafettin Uğurlu’ya devredildi.

Kırşehir’de yaptıkları hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Umut Emlak-İnşaat, şimdide bünyesine Ahi Yurdu Gazetesi’ni Umut Medya Grubuna ve 93.2 Radyo Sesi de Umut Fm olarak devralan Hüseyin Can Uğurlu ve Şerafettin Uğurlu basın sektörüne adım attı.

Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı ve aynı zamanda 40 Arena Gazetesi Sahibi Sait Yanık, MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan, Ahi Yurdu Gazetesi’nin yeni yüzleri Hüseyin Can Uğurlu ve Şerafettin Uğurlu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Gerçekleşen ziyarette, Kırşehir’deki yerel basının son durumu hakkında istişare edildi ve hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On