Yangın Küçük Duyarsızlık Büyük

23 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
116 defa okundu.
Yangın Küçük Duyarsızlık Büyük

Alev alev yanan çöp konteyneri bazı vatandaşların ne kadar duyarsız olduğunu bir kez daha ortaya çıkardı. Ağaçların tutuşmasına neden olabilecek şekilde yanan konteynerin önünden gelip geçen sürücüler ve yayalar umursamazlığın da bu kadarı dedirtti.

Aşıkpaşa mahallesinde ve sokaklara koyulan çöp konteynerlerine vatandaşların kış ayları nedeni ile bilinçsizce döktüğü ateşli soba külleri konteynerlerin alev alev yanmasına sebep oluyor. Evlerdeki çöpler için organik maddeler için ayrı, evlerden çıkan soba külleri vb. tehlike saçıyor. ateşli soba küllerinin bilinçsizce dökülmesi sonucu yangına davetiye çıkarıyor. 

VATANDAŞLAR DİKKAT ETMELİ

Yetkilileri yanan konteynerlerin milli servet olduğunu belirterek ”Soba kullanan evler ve Kalorifer ateşçilerimiz küllerini söndürsünler ve mümkün olduğunca bir gün sonra çıkarsınlar. Sönmeyen küller yangına neden oluyor ve bu sebeple de çöp konteynerleri kullanılmaz hale geliyor. Devletin, milletin parası boşa gidiyor. Organik maddelerin atıldığı konteynerlere kül atılmamalı “ dediler. 

Haber Sümeyye Şahin

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On