YALNIZIZ VE HEP YALNIZ KALACAĞIZ

31 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
281 defa okundu.
YALNIZIZ VE HEP YALNIZ KALACAĞIZ

aslıHayatımız acıdan ibaret. Mutluluğun formülünü bulamadık. Bulamayız da. Bu son yazım bir daha yazamayacağım. O yüzden hem veda etmek istedim hem yalnızlığımızdan bahsetmek istedim. Çevremiz çok kalabalık. O kadar kalabalık ki bazen bunalıyoruz ki ama dönüp bakınca o kalabalığın içinde tek başınayız. Kimse yalnızlığına çare bulamıyor. O yüzden çare aramayı da bıraktık. Aslında yaptığımız hatalar, hırçınlığımız yalnızlığımızdan. Evlisiniz ama bencil bir eşe sahip olduğunuz sürece yalnızsınız. Anneniz var ama yalnızısınız. Doğarken bile yalnız doğmuşuz. Oradan belli değil mi yalnız kalacağımız. Kimse çift gömülmemiş. Yalnız geldik yalnız yaşadık yalnız öleceğiz. Kimse yanımızda kalmayı tercih etmiyor. Eğer acınız varsa daha çok yalnızsınız. Kimse kimsenin derdine ortak olmuyor. Herkes benim zaten derdim var diyerek kaçmayı tercih ediyor. Bazen dost dediklerimiz bile acımızın üstüne üstüne basıyor. Kimse kimsenin dostu olamıyor ya da olmuyor. Gerçek dostları bulmak çok zor artık. Herkes destek olmak yerine köstek oluyor. Canının acısını, yalnızlığını başkasından çıkarmaya çalışıyor, adalet bu da değil. Ailemiz bile bizi yalnız bıraktı. Kısaca yalnızlığın çaresi yok aramanıza da gerek yok.

Bu benim son yazım siz değerli okuyucularla çok şeyler paylaştık. Beni sevenler yazımı okuyanlar yolda selam verdi bu beni çok mutlu etti. Benim yazılarımı okuduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah sizlere karşı bir kusurum olmamıştır. Ben yazılarımı yazarken hepinizi bir aile olarak gördüm hissettim. İçimdekileri sizinle paylaştım. Ara ara yazmaya gayret edeceğim. Sizleri tamamen bırakmayı düşünmüyorum. Bir süreliğine size veda etmek zorundayım. Hayatınızda hiç sıkıntı kalmaması dileğiyle. Hepiniz bu pis dünyada saf, temiz ve mutlu kalın. İnşallah tüm sıkıntılarınız gider yerine huzur ve mutluluk kalır. Yazılarımı okuduğunuz için tekrar teşekkür ediyorum. Hoşça kalın Mutlu kalın.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On