YALÇIN KIŞEHİRSPOR’A DESTEK İSTEDİ

8 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
456 defa okundu.
YALÇIN KIŞEHİRSPOR’A DESTEK İSTEDİ

yalçın-aydın

Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın yeni sezona maddi sıkıntılarla girdiklerini söyleyerek, ‘Destek istiyoruz’ çağrısında bulundu.

 

Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın, yeşil-beyazlıların yeni sezonunun açılışında basın mensuplarına içini döktü. Yalçın, yeni sezona da maddi sıkıntı ile girdiklerini açıkladı.

Geçen sezon olduğu gibi, yeni sezona da maddi sıkıntılarla girdiklerini ifade eden Başkan Yalçın Aydın, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin destekleriyle Türkiye Futbol Federasyonu’na gerekli teminatı yatırdıklarını ve lige katılım başvurusunu yaptıklarını açıkladı. Başkan Aydın, yaptığı açıklamada, “Yeni sezonun taraftarımıza ve Kırşehir halkına hayırlı olmasına temenni ediyorum. Kadro olarak geçen yıldan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum. Bu yıl geçen yılki kadromuzun üzerine takviye ederek yolumuza devam edeceğiz. Değerli Belediye Başkanımız, Vekillerimiz ve Valiliğimizle de görüşmelerimiz devam ediyor. Mali kaynak konusunu çözmeye çalışıyoruz. Gençlere yönelik bir takım oluşturmak istiyoruz. Şuan ki gelen oyuncularımızda genç oyuncular. Burada pişirip Kırşehirspor’a katkı sağlayacaklarını düşünüyorum. Giden futbolcularımızın da geçen sezon Kırşehirspor’a ciddi katkıları oldu. Futbolda ekmek parası kazanmak nasip oldu onlara. Bize de onların yolunu açmak yakışırdı. İnşallah gittikleri yerlerde başarılı olurlar. Onlarında bizler gibi dışarıda oynayıp tekrar Kırşehirspor’a gelip hizmet edeceklerine inanıyorum.” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On