YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

26 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
136 defa okundu.
YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

8Bahçeci;  “4500 metre yağmur suyu hattı ve 4500 metre kanalizasyon hattı çalışmaları kapsamında hatlar yenilenecek.”

Kırşehir Belediyesi yoğun yağışlarda olası su taşkınlarını önlemek için yağmur suyu hattı yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Şehrin her bölgesinde titizlikle yapılan çalışmalar Kırşehir’de alt yapı sorunları kalmayacak.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci;“Kırşehir’de yoğun bir alt yapı çalışması yürütüyoruz. Su hatlarımızın çalışması ve boruların değişim çalışması hemen hemen bitti ve abone bağlantıları devam ediyor. Bağlantılarında üç ay içerisinde bitirmiş olacağız. Ankara, Lise, Terme, Atatürk Caddeleri ve Belediye’nin önünden inen stada inen caddelerin yağmur suyu kanalizasyon hatlarını da yeniliyoruz. Yağmur suyu hat çalışmalarını başlattık. Hat çalışmalarında buhar küllü 600’ lük ve 1200’ lük beton boru farklı ebatlarda caddelere yağmur suyu hatlarımızı ve kanalizasyon hatlarımızı komple yenileyeceğiz. Toplam’da 4500 metre yağmur ve 4500 metre kanalizasyon çalışmaları kapsamında hatları yenilemiş ve ilave hat yapmış olacağız.

Bizim yaptığımız çalışmalardan sonra jeotermal borularının yenilenmesi başlayacak. Böylelikle bir seferde su, kanalizasyon, yağmur suyu ve jeotermal hatlarını yenilemiş olacağız. Bu çalışmalarımız bittiğinde yaklaşık 40-50 yıl civarında Kırşehir’in bir daha alt yapı ile ilgili sorunu olmayacak. Jeotermal, yağmur suyu, kanalizasyon çalışmaları ile alt yapı sorununu halletmiş olacağız.

Önümüzdeki bahar ayı ile birlikte bütün bu caddelerimizi asfalt, kaldırım, yol,çöp sistemi ile aydınlatma sistemi; bisiklet yolları ve engelli geçişleri ile tekrar dizayn edeceğiz. İnanıyorum ki bu çalışma Kırşehir’in çehresini değiştiren bir çalışma olacak. Bu çalışmalarda zaman zaman yollarımızı kapatmamız gerekiyor, gerekli emniyet tedbirlerini arkadaşlarımız alıyor. Hemşerilerimizden ricamız bu tedbirlere biraz riayet etmeleri ve sabır göstermeleri. Bu alt yapı hizmetleri çok maliyetli yatırımlar ve belediye yönetimlerinin kaçındığı yatırımlardır. Ama inanıyorum ki yapılan en önemli yatırım. Hemşerilerimizden bu konuda anlayış ve sabır bekliyoruz. Çalışmalarımızın tüm şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On