YAĞLI BOYA RESİM SERGİSİ AÇILACAK

4 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
315 defa okundu.
YAĞLI BOYA RESİM SERGİSİ AÇILACAK

13149854_604001763086173_1828697248_nBelediye Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerinin dönem boyunca yaptığı yağlı boya resimler 5 Mayıs Perşembe günü sergilenecek.
Sergiyle ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kursiyerlerin 4 buçuk ay boyunca çalışma yaptıkları 72 eserin gösterime açılacağını söyledi. Aile Yaşam Merlezi’nin kentte sosyal ve kültürel eksikleri giderme yönünde çalışmada bulunduğunu belirten Belediye Başkanı Bahçeci, “Aile Yaşam Merkezimiz yağlı boya kursuna katılan kursiyerlerin ürünleri sergilenecek. Çeşitli alanlarda açtığı kurslarla Kırşehirlilerin hem boş vakitlerini değerlendirme hem de kendilerini geliştirme imkânı sunuyor. Bu sergimizle kursiyerlerimiz kurs dönemi boyunca yaptıkları ürünleri herkese sunma imkânı bulacak.” dedi.
Kurslara özveri ile katılan kursiyerlere teşekkür eden Bahçeci, “Aile Yaşam Merkezimiz Kırşehir’de vatandaşlarımızın kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şeklide tasarlanarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından da Merkezimiz yoğun ilgi görüyor. Sosyal belediyecilik imkânlarını daha da genişleterek inşallah yeni Aile Yaşam Merkezlerini de açacağız. Böylelikle daha fazla kişiye hitap edeceğiz. Sergimize tüm halkımızı davet ediyorum.” ifadelerini kulandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN