YAĞIŞLAR ŞEMSİYE SATIŞLARINI UÇURDU

12 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
73 defa okundu.
YAĞIŞLAR ŞEMSİYE SATIŞLARINI UÇURDU

Kış aylarında yağışların olduğu Kırşehir’de, soğuklar vatandaşları zorlasa da bir sektörün temsilcilerinin yüzünü güldürüyor. Bu sektör ise şemsiye satıcılarının son haftalarda artan yağışlar kentte şemsiye satışları arttırdı.

Ülkemizi etkisi altına alan soğuk hava ve sağanak yağışlar Kırşehir’i de esir aldı. 12 Aralık Salı günü aniden bastıran yağmur, şemsiye satan işportacılar ve esnafın yüzünü güldürdü. Şemsiye satıcısı Mustafa Şahin, sonbahar ve kış aylarının kendileri için bol kazançlı geçtiğini söyledi.

Mustafa Şahin, yağmurlarla artan şemsiye satışları hakkında, “Yağışların artık artacağı günler öncesinden belliydi. Zaten meteoroloji geçen hafta ikaz etti. Allah’a şükür işlerimiz çok iyi. En çok satışı yağmur yağmadan önce değil, yağmur yağarken yapıyoruz. Halkımız iş artık son raddeye geldiği zaman çözüm aramaya başlıyor. Bu da bizim toplum olarak sanırım karakterimiz. Bu gibi durumlar fırsattır. İnsanların en çok ihtiyacı olan anda onlara güler yüzle yaklaşmak lazım. Tabi güler yüz tek başına yeterli değildir. Belki de en önemlisi kaliteli ürün satmalısınız ki o insan tekrar alışveriş yapmaya gelsin. Bazı vatandaşlara göre şemsiyeler pahalı, ama bize göre pahalı değil. Şemsiyelerimiz 10 liradan başlıyor, kalitesine göre 40-50 liraya kadar var” diye konuştu.

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On