Vicdanlardaki Adalet Ateşine Bir Çakmak Çaktık!

19 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3508 defa okundu.
Vicdanlardaki Adalet Ateşine Bir Çakmak Çaktık!

 

” Adalet Yürüyüşümüz Ankara Kızılay Meydanı Güvenpark’tan Büyük Bir Kararlılık ve Heyecanla Başladı”

 

CHP Parti Meclisi Üyesi ve gazetemiz köşe yazarlarından olan Yıldırım Kaya açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada: “Heyecanımız o kadar büyüktü ki 25 km yolu bir solukta aldık. Adalet bir adım ötedeymiş gibi hızlandırdık adımlarımızı. Heyecanımız doruktaydı! Şimdi bu heyecan bütün Türkiye’yi sardı. Herkes adalet istiyor, adalet için yürüyor. Yürüdükçe büyüyoruz! Büyüdükçe umudumuz artıyor. Adalete bir adım daha yaklaşıyoruz. Biz vicdanlardaki adalet ateşine bir çakmak çaktık! Yürüyoruz. Geçtiğimiz her yerden adalet çığlıkları yükseliyor. Umudumuz bir kat daha artıyor. Adalet bu topraklara ne zaman gelir diye oturup bekleme. Yolumuza yoldaş ol. Gel katıl bize! Katılamıyorsan. Yol güzergahlarında el salla. Bir tas su ver, ayran ver, bir demet kır çiçeği getir… Gel sarıl bize! Gönül çeşmeni aç! İki satır yazı yaz, şiir yolla, yorum yaz… Sosyal medyadan destek ol bize! “Ben tek başına ne yapabilirim” diye kara kara düşünme. Yalnız değilsin, buna inan. Biz seksen milyonuz!
Yaşın kaç olursa olsun “Veysel amca” kadar kararlı ol. Yeter ki boyun eğme. Adaletin peşinden koş! “CHP ana muhalefet o yürüyecek ki bizde arkasından yürüyelim” diyenler! “Sokak, sokak” diye tempo tutanlar! “Keşke şu zamanda yapılsaydı” diyenler! “Geç kalındı” diyenler! “CHP’nin arkasından mı yürüyeceğiz” diyenler. Artık bahane üretmeye vaktimiz yok! Adalet sorunu seksen milyonun ortak sorunudur. Bu yürüyüş sadece CHP yürüyüşü değildir. Bıçak kemiğe dayandı. Hepimizin tarihi sorumluluğu var. Herkes taşın altına elini koyacak! Adalet yürüyüşü Türkiye için büyük bir şanstır, geleceğimiz için aralanan aydınlık bir kapıdır. İşçiler, memurlar, emekliler, çiftçiler, serbest çalışanlar… İmamlar, öğretmenler, doktorlar, avukatlar… Gençler, anneler, babalar, öğrenciler… Sesimize ses verin! Adil yargılanmak isteyen KHK mağdurları… İşine dönmek, evine yeniden ekmek götürmek isteyenler. “Ağaç kabuğu yesinler” diyenlere inat! Biz adımlarımızı hızlandırdık, bir adım da siz atın! “Biz de adalet istiyoruz ama korkuyoruz” diyerek köşeye çekilmek yok… Korkularımızın bizi yönetmesine izin vermek Yok! Korkular bizi esir alır, köleleştirir. Adalet özgürleştirir. Barış için, adalet için yürü! Umudunu kaybetme. Türkiye “yola revan oldu” Bu topraklara adaleti hep birlikte getireceğiz. Haydi! Sen de katıl. ” ifadelerini kullandı.

HABER: FİLİZ İSLİM

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On