VEYSEL EROĞLU KIRŞEHİR’DE

4 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
412 defa okundu.
VEYSEL EROĞLU KIRŞEHİR’DE

v2

Veysel Eroğlu, “Türkiye’de istikrar devam edecek 1 Kasım seçimlerinde

de millet istikrardan yana oyunu kullanacaktır” dedi.

 

Kırşehir’e toplu açılış törenine katılmak üzere gelen, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Türkiye’de istikrar devam edecek 1 Kasım seçimlerinde de millet istikrardan yana oyunu kullanacaktır” dedi. Bakan Eroğlu’nu Vali Necati Şentürk, Milletvekili Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli karşıladı.

 

Kırşehir Valiliğinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Bakan Eroğlu, “Merhum Neşet Ertaş’a vefa borcumuz var. Dolayısı ile onun adını yaşatmak için özellikle “Neşet Ertaş Göleti” planlama çalışması devam ediyor. Onun adına bir gölet köyü olan Akpınar ilçesi Kırtıllar köyünde bir gölet çalışması yapacağız” diye konuştu.

“TÜRKİYE İSTİKRARSIZLIĞIN NE DEMEK OLDUĞUNU ANLADI”

Kırşehir’de hükümetin yaptığı yatırımları anlatan Bakan Eroğlu, milletin istikrarsızlığın ne demek olduğunu anladığını söyledi. Bakan Eroğlu konuşmasına şöyle devam etti:

“Hükümetimiz Kırşehir’e 13 yılda 4 milyar liralık yatırım yapmıştır. Yatırımlar devam edecektir. Türkiye’de istikrar devam edecek milletimiz zaten bunu anladı. İstikrarsızlığın neye mal olduğunu anladı. Dolayısı ile önümüzde ki 1 Kasım seçimlerinde millet istikrardan yana oyunu kullanacaktır. Ben Türkiye’yi gezen bir kişiyim bunu her yerde anlatıyorum.”

Prof. Dr. Veysel Eroğlu 11:30-12:30 POMEM mezuniyet merasimi ardından güzler evcil hayvanlar parkı temel atma ve açılış merasimini gerçekleştirdi.

Geniş haberimiz resimlerle pazartesi gazetesinde yer alacaktır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN