“Vereceğiniz bir oy, şer ittifakını bozmaya yeter.“

27 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
374 defa okundu.
       “Vereceğiniz bir oy, şer ittifakını bozmaya yeter.“

resim 1 (1)Ak Parti Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan; 1 Kasım seçimine az bir zaman kaldığını Türkiye’nin geleceği açısından seçiminin büyük önem taşıdığını söylediler.

1 Kasım seçimlerinde her oyun önemli olduğuna dikkat çekerek, “7 Haziran’daki gibi rehavete kapılıp, ‘AK Parti zaten iktidarda, ben sandığa gitmesem de bileğini kimse bükemez’ demeyin. Vereceğiniz bir oy, şer ittifakını bozmaya yeter. Mutlaka vatandaşlık görevimiz ifa edelim.
Ak Parti Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan; 1 Kasım seçimine az bir zaman kaldığını Türkiye’nin geleceği açısından seçiminin büyük önem taşıdığını söylediler.
Türkiye demokrasisi için istikrarın çok önemli olduğuna vurgu yapan Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  “İşte bu istikrar sayesinde Türkiye son 13 yılda AK Parti iktidarıyla birlikte büyüdü, gelişti, dünyada söz sahibi olmayı başardı. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde aziz milletimizin vereceği büyük destek ile ülkemiz hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir” dedi.
Türkiye ne zaman tek partili hükümete geçse ve çok güzel şeyler yapmaya başlasa her zaman bir takım şer odakları tarafından hedef alındığını ifade eden Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  “Türkiye ne zaman ileriye gitse, hemen önüne takoz koymaya başlıyorlar. Bunu da öncelikle bu hizmetleri, yatırımları, projeleri hayata geçirenleri hedef alıyorlar. Bu oyunları tutmayınca algı operasyonları, çirkin iftiralar ve asılsız haberler ile itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Bu da ülkemizde ne zaman güzel işler yapılmaya, hedeflerine doğru koşmaya başladığı zaman bir takım şer odakları tarafından yapılıyor.Bizim derdimiz ülkemizi siyasi istikrar ve güven içerisinde geleceğe taşımak, onların derdi ülkeyi karıştırmak, eski günlerine döndürmek. Ülkemiz üzerinde oynanan oyun büyük fakat aziz milletimizin bunlara karşı sandıkta vereceği cevap daha büyük olacaktır.
Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan ; 2002-2015 dönemin, Türkiye’de demokrasi ve insan haklarının güçlendirilmesi bakımından çok müstesna bir zaman dilimidir. Gerçekten de geride bıraktığımız on üç yıllık sürede, demokrasimizin sağlam ve kalıcı bir zemine oturtulması, her kesimden insanımızın temel hak ve özgürlüklerden en geniş şekilde yararlanması açısından oldukça önemli adımlar atılmıştır. Bu adımlar, devlet ile toplum arasındaki mesafeyi kısaltan, başka bir ifadeyle milletimizin devletine güvenini pekiştiren adımlardır. Ak Parti iktidarı tarafından daha önceki süreçte güvenlikçi bakış açısı ve vesayet kurumları nedeniyle hak ve özgürlükler başta olmak üzere talepleri duymazdan gelinen halkımızın sesine kulak verilmiştir. Bu bakımdan, güvenlik ve özgürlük arasında bir denge yakalanmış; aralarında hiçbir ayrıma gidilmeksizin insanlarımızın meşru taleplerinin en geniş şekilde karşılanmasına çaba harcanmıştır. Türkiye’nin bir özgürlükler ve adalet toplumu ülkesi olma yolculuğumuz devam edecektir dediler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN