Veli ŞAHİN:Bu galibiyet bizim doğum günümüze denk geldi ama bu şehre hediyemiz olsun.

7 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
222 defa okundu.
Veli ŞAHİN:Bu galibiyet bizim doğum günümüze denk geldi ama bu şehre hediyemiz olsun.

Kırşehir Belediye spor  Başkanı Veli Şahin Maç çıkışında kendisine uzatılan basın mikrofonuna maç ile ilgili düşüncelerini aktardı.

Doğum günü vesilesiyle de kendisi için bu galibiyetin sporcular tarafından hediye edilmesi noktasında da düşüncelerini aktaran Veli Şahin şunları söyledi: sevenlerimiz arkadaşlarımız doğum günümüzü kutladı ama ben şunu söyledim inşallah bu galibiyet bize de bir doğum günü hediyesi olur çünkü biz sizi olabildiğince sizin şartlarınızı iyileştirmeye çalışıyoruz tabi galibiyette bu manada daha anlamlı hale getirebiliriz diye düşünüyorduk.Arkadaşlar bizi mahcup etmediler isteğimizi kırmamış oldular en azından…

Sahada ki mücadele de kazanmak için ne gerekiyorsa o yapıldı.Bugün iyi bir mücadele oldu.Seyir zevki  güzeldi. Seyirci güzeldi.Coşkuluydu.Kazanmak adına da arkadaşlar ne gerekiyorsa onu yaptılar  ben tebrik ediyorum arkadaşları.

Ben hep şunu söylüyorum arkadaşlara biz içeride oynayacağımız bütün maçları galibiyetle kapatmamız gerekiyor hedefimiz bu.Eğer büyük olan hedefe ulaşmak istiyorsak içerdeki maçları kayıpsız geçmemiz gerekiyor. İlk deplasmanımızda da galibiyetle döndük o da bizim için güzel oldu. Ben hep şunu iddia ediyorum biz kendimi ,maçlarımızı kendi oyunumuzu oynadığımız sürece içeride ki maçlarımızda galibiyetle kapattığımız sürece inşallah ligin sonunu bu şehir mutlu olarak tamamlar diye düşünüyorum ligde.

Ben bu mücadeleyi ortaya koyan futbolcu kardeşlerimizi, teknik ekibi bu coşkuyu onlara moral olarak sunan tüm taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Bu galibiyet bizim doğum günümüze denk geldi ama bu şehre hediyemiz olsun.

Galibiyeti tüm taraftarlarımıza hediye ediyoruz. Gerçekten buna bu şehrin ihtiyacı vardı. Birlik beraberliğe ihtiyacı vardı.Bu güzel günlere ihtiyacı vardı.Bizde bu güzel günlerde yönetici olarak hasbelkader bu kulübün başkanlığını yapıyor olmak bizim içinde ayrıca tarihe not düşülecek bir keyifli anlar diye düşünüyorum.Geriye baktığımızda neler yaptık diye baktığımızda.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On