VEKİLLER SIKI ÇALIŞTI

28 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
368 defa okundu.
VEKİLLER SIKI ÇALIŞTI

IMG_3544 (1)Kırşehir Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Kırşehir’e Yatırımları Aldı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yatırım programı netleşti. Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi 200 öğrencili pansiyonu ve kapalı spor salonuyla inşa edilecek. Yatırım programındaki diğer müjde ise Kaman’a 24 derslikli Kız İmam Hatip Lisesi yapılacak olması. Progamına dahil olan yatırımların en kısa zamanda projelerinin tamamlanarak ihalesinin yapılacak.

Eğitim’de Marka Kent, Kırşehir

Bu iki önemli eğitim yatırımının şehrimize kazandırılması için birçok görüşme gerçekleştiren milletvekillerimiz Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya yaptıkları açıklamada, “Kırşehir’imiz, istikarlı bir şekilde sürdürdüğü başarılı performansı ile Türkiye’nin eğitim yüzü haline gelmiş marka kentlerimiz arasında. Kırşehir’e yapılacak her kuruş eğitim yatırımının en verimli bir şekilde nasıl geri döndüğünü yıllardır ispatlıyoruz. Bu kapsamda 200 kişilik pansiyonu ve kapalı spor salonu ile birlikte 17,500 milyon TL harcayarak yapacağımız, öğrencilerimizin eğitimlerine devam ederken sosyal faaliyetlerini de ihmal etmeyecekleri Sosyal Bilimler Lisesi yeni hizmet binasının şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Kamu Bürokrasisine Değer Katan Kent, Kırşehir

Kırşehir, yıllardır yetiştirdiği birçok sosyal bilimci ile Türkiye’nin kamu bürokrasisine değer katmıştır. Sosyal Bilimler Lisesi’nin kendine ait binasının yapılmasıyla birlikte performansının artacağından ve ülkemize değer katmaya devam edeceğinden eminiz.

Kaman’a Kız İmam Hatip Yakıştı

Bununla birlikte Kaman, Kırşehir’imizin en büyük ilçesi olmasına rağmen İmam Hatip Lisesi konusunda talebi karşılamaktan uzak bir görüntü çizmekteydi. Bu konuda Kaman’a 24 derslikli bir kız İmam Hatip Lisesi kazandırmak için gerekli makamlar ile görüştük. Yatırım programına alınmasının büyük sevincini yaşadığımız İmam Hatip Lisesi için 9 milyon TL’lik bir yatırım öngörüyoruz. En kısa zamanda projesini bitirerek ihalesini yapacağız. Kaman’ımıza hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdiler.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On