Vatandaşlarla Bir Arada

28 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
294 defa okundu.
Vatandaşlarla Bir Arada

Vali Necati Şentürk, Boztepe ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Dalgalı’nın anne-babası Kemal-Dilbar Dalgalı adına okuttuğu Mevlid programına da katılan Vali Necati Şentürk’e Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, İl Genel Meclis Üyeleri, ilçe yöneticileri ve vatandaşlar eşlik etti.

Yapılan duanın ardından vatandaşlarımızla yaptığı sohbette Boztepe’nin daha da güzelleşmesi ve daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çalışmalar yürüttüklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir Merkez ile Boztepe ilçesi arasında yapılan yolun tamamlanması ile birlikte il ve ilçe arasındaki mesafe kısalacak, ulaşım daha da kolay sağlanacak. Ayrıca, ilçemizdeki yatırımlar da son hızıyla devam ediyor.” dedi.

Vali Necati Şentürk’ün ilçedeki programı, vatandaşlarla sohbet etmesi ve sorunlarını dinlemesi ile sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On