VATANDAŞLARDAN PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNE TAM NOT

23 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
204 defa okundu.
VATANDAŞLARDAN PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNE TAM NOT

428577_543570845695071_781032330_nKırşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tam not almaya devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci bir taraftan yeni projeler hazırlanırken, saha uygulaması da tüm hızıyla sürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin son 1 yıllık istatistiklerine göre, birçok park yeniden dizayn edilirken, cadde, sokak ve parkları kapsayan alanlarda da çevre düzenlemeleri gerçekleşti. Ağaç dikimi yapan ekipler, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Yaşar Bahçeci Kentin görünümüne oldukça önem veriyor.

Parkların temizliğini de periyodik olarak yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, il genelindeki mahallelerde bulunan başta mezarlıklar olmak üzere tüm kamu hizmet binaları, camiler ve okul çevrelerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Aynı zamanda

Park ve Bahçeler Müdürlüğü Dur Durak Bilmeden Çalışıyor Kırşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor. Şehrin görünen yüzünün gelişip güzelleşmesi için çalışan ekipler şehrin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor. Yeşil bir kent hedefi doğrultusunda çalışmaların artarak devam ettiğini belirten Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, amaçlarının Kırşehir’i “Nefes Alan Kent” hüviyetine kavuşturmak olduğunu belirttiler.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün haftalık rutin çalışmalarıyla ilgili bilgi veren yetkililer yaptıkları açıklamada : “Ekiplerimizin katılımı ile her hafta toplanarak yapacağımız çalışmaları ele almaktayız. Ve belirlenen program dâhilinde uygun hava şartlarına göre çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On