VATANDAŞLARA NOHUTLU PİLAV, AYRAN VE SU DAĞITILDI

4 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
448 defa okundu.
VATANDAŞLARA NOHUTLU PİLAV, AYRAN VE SU DAĞITILDI

IMG_9988Kırşehir Cacabey Meydanında Demokrasi Nöbeti Tutan Vatandaşlara Nohutlu Pilav, Ayran ve Su Dağıtıldı

Kırşehir Cacabey Meydanında demokrasi nöbeti tüm heyecanı ile devam etmekte olduğu bildirildi. Milli İrade ve Demokrasiye sahip çıkmak üzere demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara dün akşam Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Kırşehir Toprak Mahsulleri  Ofisi ve Damızlık  Sığır Yetiştiricileri Birliğinin  işbirliğiyle nohutlu  pilav, ayran ve su dağıtıldı.

15 Temmuz Darbe Girişiminden bugüne kadar geçen 18 günlük sürede ilk günden itibaren meydanlarda vatandaşların yanından olan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, dün akşamda Kırşehir Cacabey Meydanı’nda sabaha kadar  demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara  nohutlu pilav, ayran ve su  dağıtımı yaparak destek verdi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından gerçekleşen organizasyona Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin,  Toprak Mahsulleri  Ofisi Şube Müdürü Fatih Gümüş, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bülent Ozan, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, TOÇ Birsen İl Başkanı Duran Seçen, daire müdürleri, STK temsilcileri, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personelleri ve binlerce vatandaş katıldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Şahin,  Ofis Müdürü  Gümüş, Birlik Başkanı Ozan ve Ak Parti İl Başkanı Kendirli tarafından  binlerce vatandaşa  nohutlu  pilav, ayran ve su dağıtımı  yapılarak  ikramda bulunuldu.

Demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar,  pilav, ayran ve su ikramından dolayı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Kırşehir Toprak Mahsulleri Ofisi ve Damızlık Koyun Keçi Birliği yetkililerine teşekkür ettiklerini ifade etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN