Vatandaş ÖTV Fırsatını Değerlendiriyor

21 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
176 defa okundu.

50

Hükümetin Piyasayı Canlandırmak İçin Hazırladığı Ekonomik Paketlerden Olan Beyaz Eşya ve Mobilyadaki ÖTV İndirimi Satıcıya da Alıcıya da İyi Geldi.

Beyaz eşya ve mobilya sektöründe uygulana  ÖTV indirimi bu sektörde faaliyet gösteren esnafların yüzünü güldürdü. Özellikle bu aylarda daha çok yeni evlenecek olan çiftlere eşya sattıklarını belirten esnaflar yaptıkları açıklamalarda; “Yılın bu dönemlerinde uyguladığımız kampanyalar ile daha fazla yeni evlenecek çiftlere satış yapardık. Bu yıl hükümetimizin esnafları desteklemek adına aldığı tedbirlerden olan ÖTV indirimi ana bayilerin de uyguladığı destek kampanyaları ile işlerimizin artmasına neden oldu. Bu dönemlerde en çok düğün yapacak olan nişanlı çiftlere satış yapardık. Bu yıl durum değişti. Kampanyalar sayesinde eşyalarını yenilemek isteyen vatandaşlarda alış verişe başladılar. Hem devlet hem de firma desteği ile işlerimiz oldukça iyi. Bu durum bizler kadar ürün alan vatandaşları da mutlu ediyor. Onlar da ihtiyaçlarını uygun fiyata alıyorlar. Beyaz eşya ve mobilyada fırsat dönemi” derken alışveriş yapan vatandaşlar ise yaptıkları açıklamalarda; “Devletimizin desteği ile beyaz eşya ve mobilyalarda fırsat günleri başladı. ÖTV indirimlerine bayilerin indirimleri de eklenince fiyatlar geçen yılında altına indi. Bu fırsatı kaçırmamak için beyaz eşyalar başta olmak üzere birçok üründe alış verişimizi yapmaya başladık. Hatta eş dost ileriki yıllarda evlenecek çocuklarının da çeyizlerini almaya başladı. İnşallah bu indirim rüzgârı tüm ürünlere yansır. Hem esnafımızın hem de bizlerin yüzleri gülmeye devam eder. Bu işe sebep olanlara teşekkür ediyoruz” dediler.

HABER: İHSAN CAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On