Vatan Partisi’nden Barış Pınarı Harekatı’na destek

16 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
77 defa okundu.
Vatan Partisi’nden Barış Pınarı Harekatı’na destek

Vatan Partisi’nden Barış Pınarı Harekatı’na destek

 Vatan Partisi Nevşehir, Niğde ve Kırşehir İl Başkanlıkları, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na destek verdi.

Vatan Partisi Nevşehir İl Başkanı Meliha Atalay, Niğde İl Başkanı Mehmet Emin Akyüz, Kırşehir İl Başkanı Nusret Var ve partililer, Barış Pınarı Harekatı’nı desteklemek amacıyla ortak basın açıklaması yaptı.

Grup adına basın açıklamasını okuyan Atalay, kahraman Türk askerlerinin yanında olduklarını vurguladı.

Atalay, Barış Pınarı Harekatı’nın Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı’ndan sonra üçüncü harekat olduğunu hatırlatarak, “20 Ekim 1998 yılında Suriye ile imzalanan Adana Güvenlik Mutabakatı’na dayalı olarak Suriye topraklarında gerçekleşmektedir. Bu harekatın amacının yetkililerce ülkemizin güvenliğinin, bütünlüğünün, huzurunun ve Suriye’nin de toprak bütünlüğünün korunması, ayrıca PKK-PYD ve DEAŞ gibi terör örgütlerinin bölgeden tamamen temizlenmesi olduğu açıklanmıştır.” diye konuştu.

ABD ve İsrail’in, bölgenin dünyadaki stratejik öneminin farkında olduklarına dikkati çeken Atalay, “Emperyalist oyunları kahraman Türk ordusu tarafından üçüncü kez bozguna uğratılacaktır. Emperyalistler istedikleri kukla devleti kuramamış, koridoru açamamış ve ABD, Orta Doğu’da yenilmiştir.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On