VATAN PARTİSİ İL BAŞKANI DURSUN KARADAĞ BASIN AÇIKLAMASINDA BULUNDU

9 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
963 defa okundu.
VATAN PARTİSİ İL BAŞKANI DURSUN KARADAĞ BASIN AÇIKLAMASINDA BULUNDU

VATANPRTİSİVatan Partisi İl Başkanı Dursun Karadağ 01 Kasım 2015 günü yapılacak Milletvekilliği Genel seçimleri için partisinin Kırşehir adaylarını tanıtım toplantısında basın açıklamasında bulundu.

Dursun Karadağ yaptığı açıklamada;

“Mehmetçiklerimizin, subaylarımızın vatanımız için canlarını verdiği ve Amerika denetimli bölücü terörün ezildiği, belinin kırıldığı bir dönemde millet olarak çok önemli bir seçim daha yaşayacağız.

Vatan Partisi olarak yıllardır ısrarla tekrarlamaktayız.

Bu Amerika Birleşik Devletleri (ABD) bize ne dostmuş nede müttefikmiş. Şimdi bunu Amerikalı katiller bizzat açıklıyorlar. Açık açık düşmanmış.

Suriye’de bölücü faaliyetlerde bulunan PKK (Suriye’de PYD diyorlar) meğer ABD’nin kara gücüymüş. Bu nedenle silahlı kuvvetlerimiz vurdukça ses önce ABD’den, AB’den geliyor. Önce onlar sızlanıyorlar.

AÇILIM SAÇMALIĞI BİTTİ

Artık AKP-PKK ortaklığı, yani AÇILIM SAÇMALIĞI bitmiştir. Büyük Ortadoğu Projesi ve bu projenin eş başkanlığı görevi ve görevlileri yerle bir olmuşlardır.

Kurulacak bir Milli Hükümet mutlaka bu açılım ihanetinin sorumlularının yargılanmasını sağlayacaktır.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 24 Temmuz’dan beri yürüttüğü operasyonlar, ülkemiz ve tüm Ortadoğu’daki dengeleri alt üst etmiştir.

Başta ABD olmak üzere emperyalistler ve işbirlikçileri kıvranmaktadırlar. Türkiyemizi kimsenin bölmeye cüret edemeyeceği eylemli olarak gösterilmiştir.

Bölgemizde dengeler yeniden kurulmaktadır ve Türk Milleti gücü ve ağırlığıyla bulunduğu coğrafyada yeniden mazlumlara umut olmaktadır.

Hele şimdi Rusya-Suriye-İran-Irak ve Çin Halk Cumhuriyeti’nin de Suriye’de ABD’nin emperyalist planlarına karşı birleşmeleri ve bir Asya Kalesi oluşturmaları Türkiyemiz ve tüm mazlumlar dünyası için büyük bir umut ve fırsattır. Türkiyemiz de bu cephede öncü roller almalıdır.

Başta “STRATEJİK DERİNLİK” uzmanı (!) Sayın Başbakan Davutoğlu’nu ve Hükümeti uyarıyoruz! Bu kan emici ABD’nin ipiyle kuyuya inmeyin! Bırakın bu “medeniyet” bahşettiğiniz “Tek dişi kalmış canavarı”! Dönün önünüzü mazlumlar dünyasına, kardeşler dünyasına! Umut ve gelecek orada! Türkiyemizin milli çıkarları orada…

Artık yaşananlardan ibret alın! Bırakın bu dost ve ebedi komşu Suriye düşmanlığını! Amerika’nın parmağının ucuna bakmayın! ABD haçlısının döktüğü Müslüman ve mazlum kanına elinizi yeterince bulaştırdınız. Artık bulaştırmayın ve bu yanlışlardan dönün!

Hiç kuşkusuz Türk milleti olarak ABD destekli bu terör ve bölücülüğün üstesinden geleceğiz ve yeniden Atatürk Devrimleri temellerinde büyük atılımlar yapacağız.

KIRŞEHİRLİ HEMŞERİLERİMİZE ÇAĞRIMIZ

Yeter artık!

Bırakın bu çürümüş partileri. Hepsi aynı. Hepsinin programları birbirinin kopyası. Milli seçeneklerin önünü kesmek ve milleti aldatmak için varlıklarını sürdürüyorlar. Bakın seçim beyannamelerine hepsinin aynı olduğunu kolayca görürsünüz, anlarsınız. Bu güne kadar yapılan işlerin hepsi ortağı ve sorumlusu. Hepsi yıkım ve gericilikte yaşıyorlar.

Hepsi ABD’ci  ve AB’ci. Milli değerlerimize değil batı değerlerine hayranlar. Hepsi NATO’cu. Hepsi IMF’ci. Hepsi özelleştirmeci ve emperyalist merkezlerde üretilen programlara bağımlı. Hepsi Cumhuriyet Devrimlerimiz konusunda reddi mirasçı veya o çizgiyi terk etmiş. Bir türlü önlerini mazlumlar dünyasına, dostlar dünyasına dönemiyorlar. Hepsi tüketim ekonomisi mimarı. Borçlanmadan yana. Hiçbiri üretim ekonomisinden yana değil. Hepsinin aday listeleri Kemal Derviş benzeri Türkiye ekonomisini yıkma görevlileri ile tahkim edilmiş.

El birliği ile milletin servetlerini yabancı şirketlere satıp ekonomimizi yabancıların ellerine bıraktılar.,

Biri yaparken diğerinin hiç itirazı olmadı. Aksine desteklediler. Ne yüzle senin karşına çıkıp oy istiyorlar? Sistem partileri çürümüştür. Hiç bir çözümleri yok. Bol keseden atıyorlar sadece.

Vatan Partimiz öncelikle emperyalizm destekli teröre, bölücülüğe ve gericiliğe son vererek vatanımızı ve milletimizi birleştirecek, Üretim Ekonomisini kurtaracaktır. Artık bir milli hükümet yakın mesafededir.

Türkiyemiz önümüzdeki yıllarda Vatan Partimizin önerdiği, ilk Cumhuriyet Hükümetleri tarafından uygulanmış ve başarısı kanıtlanmış Milli Hükümetin Karma Ekonomi programını uygulamaya mecburdur.

Yeniden 1920’lerin Türk mucizesine döneceğiz.

Vatan Partisi’ne kulak ver! Destek ver! Milli Hükümet yolunda oy vererek bir tuğla da sen koy!” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN