Vatan Karakaya Ziyaretlerde Bulundu

21 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1316 defa okundu.
Vatan Karakaya Ziyaretlerde Bulundu

 

8Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Milletvekili Mikail Arslan İle Akpınar ve Kaman İlçelerine Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Milletvekili Mikail Arslan, İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ile birlikte  Akpınar ve Kaman ilçelerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde ilçe kaymakamlarıyla bir araya gelinerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve beraberindeki heyet, Akpınar Kaymakamı Hicabi Aytemür’u makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyaretin ardından Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve beraberindeki heyet Kaman Kaymakamı Murat Girgin’i makamında ziyaret ederek Kaymakam Girgin’e yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kaman Kaymakamını ziyaretinin ardından Kaman Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kaman Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN