“Vatan Borcu Parayla Ödenmez”

19 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
482 defa okundu.
“Vatan Borcu Parayla Ödenmez”

Torba yasayla bu hafta komisyondan, haftaya da Meclis’ten geçmesi planlanan bedelli askerlik hakkında Vatan İçin Can Verecek olan birçok Kırşehirli, şöyle dedi;

“Vatan Borcu Parayla Ödenmez”

“Vatan borcunun bedeli olmaz. Madem oluyor bu paranın eş değeri 15 bin TL değil, daha fazla olması gerekir” şeklinde yorumlar devam ediyor.

“VATANSEVERLİK PARA İLE DEĞİL, VATANINI KARŞILIKSIZ ŞEKİLDE SEVENLERİNDİR”

Torba yasayla bu hafta komisyondan, haftaya da Meclis’ten geçmesi planlanan 25 yaş, 28 gün ve 15 bin TL bedelli askerlik hakkında gazetemize açıklamalarda bulunana Vatandaşlar, “Bizler Şehit aileleri olarak bu karar bizleri oldukça üzmüştür. Bizim yavrularımız vatan müdafaasını canlarıyla öderken, parası olanların askere gitmemesi haksızlık”

“YAVRULARIMIZ VATAN MÜDAFAASINI CANLARIYLA ÖDÜYOR, PARASI OLAN İSE GÜNÜNÜ GÜN EDİYOR”

“Madem bedelli askerlik ile vatanını ve devletini çok seven kişiler bu parayı ödeyecek o zaman bu paranın değeri 500 bin TL olsun. Geçmiş dönemlerde vatan savunması için Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda, 15 Temmuz’da mücadele veren aziz şehitlerimiz, aziz vatanımız için mücadele verdi. Şehit aileleri olarak bu kararın yeninden gözden geçirilerek, farklı bir şeklide olmasını istemekteyiz”

YETİMLERİN HAKKI YENMESİN!

“Her Türk genci askerliğini yapmalı. Bu annenin babanın kardeşlerinin eşlerinin çocuklarına yetimlerin haklarını yemesinler. Bu insanlar benim param var ben askere gitmiyorum demekle olmuyor. Vatanseverlik para ile değil, vatanını karşılıksız şekilde sevenlerindir. Fazla zaman geçmeden bu tasarının yeniden gözden geçirilmesini istiyoruz. Yüreği evlat acısıyla yanan şehit ailelerinin, yüreğini bir kez daha yakmasınlar” yorumlarını beraberinde getirdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On