Valinin verdiği bayram harçlığını Filistinli çocuklara göndermek istediler

30 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
556 defa okundu.
Valinin verdiği bayram harçlığını Filistinli çocuklara göndermek istediler

Valinin verdiği bayram harçlığını Filistinli çocuklara göndermek istedilerRamazan Bayramı nedeniyle ziyaret edilen Fatma Bacı Sevgi Evleri’nde koruma altında bulunan çocuklar, Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak’ın kendilerine verdiği harçlıkları Filistin’e göndermek istediklerini söylediler.

Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak ve beraberindeki heyet, öğretmenevi, askeri gazino ve poliseevinde bayramlaşmaya katıldı.

Daha sonra Fatma Bacı Sevgi Evleri’nde koruma altında bulunan çocukları ziyaret eden protokol üyeleri, çocuklarla tek tek bayramlaştı.

Çocuklar, Vali Çakacak tarafından verilen harçlıkları Filistin’de yetim kalan çocuklara göndermek istediklerini ifade ettiler.

Bu istek karşısında duygulanan Vali Çakacak, çocukların kararını desteklediklerini belirterek, duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Bayramlaşmaya AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Garnizon Komutanı Albay Murat Bulut, Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül ve eşleri katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN