VALİLİKTEN 19 MAYIS  KUTLAMALARI

19 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
300 defa okundu.
VALİLİKTEN 19 MAYIS  KUTLAMALARI

KVF_825819 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Türkiye’de Genelinde Olduğu Gibi Kırşehir’de de Kutlandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce Atatürk Anıtına Çelenk Sunulmasının ardından Valilik önünde başlayan programa Vali Necati Şentürk, Garnizon Komutanı Vekili J. Yrb. Muzaffer Canbal, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, il protokolü,CHP İl Başkanı yılmaz Zengin, İl Sağlık Müdürü Selçuk Büyüker, Halk Sağlık Müdürü Bekir Demirbaş, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, İsmet Karagüllü ve Mustafa Karagüllü vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Programda bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, 19 Mayıs’ın bir milleti tarih sahnesinden silmeye çalışanlara karşı yürütülen topyekün bir Milli Mücadele, bir başlangıç ve yeni bir doğuş olduğunu söyledi. Konuşmasına gençlere hitap ederek devam eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş; “Şanlı tarihimizden aldığınız güçle, ülkemizi muassır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için görev sırası size geldiğinde hiç bir fedakerlğkten kaçınmamalısınız. Cumhuriyetimizin kazanımlarının yılmaz sancaktarları olarak tek vatan, tek devlet, tek bayrak ve tek millet düsturundan vazgeçmeden bağımsızlığımızı korumak tek amacınız olmalıdır,” dedi.

Mucur ilçemizdeki şehit merasimi nedeniyle kısalılmış programın icra edildiği kutlamada, öğrenciler tarafından Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve Gençliğin Ataya Cevabı okundu.

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle basın mensuplarına açıklamada bulunan Vali Necati Şentürk, “Aziz milletimiz, kendisini yok etmek isteyen güçlere karşı birlik ve beraberlik içerisinde yüz binlerce şehit vermiş, bunun sonucunda zafere ulaşarak Bağımsız Türkiye Cumhuriyetini kurmuştur. Büyük Önder Atatürk, Cumhuriyeti bayram olarak gençlerimize emanet etmiştir. En değerli varlıklarımız olan gençliğimize büyük sorumluluklar ve görevler düşmektedir.          Gençlerimizin şanlı tarihimiz, yüksek milli ve manevi değerlerimizin ışığında çalışarak daha müreffeh bir Türkiye Cumhuriyetini oluşturmak için çalışacaklarına inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

Program, spor branşlarında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verilmesinin ardından kortej yürüyüşü ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On