VALİ ŞENTÜRK’TEN PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİNE ZİYARET 

8 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
401 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK’TEN PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİNE ZİYARET 

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Pancar Ekicileri Kooperatifini ziyaret etti.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gök’ten yürütülen çalışmaları öğrenen Şentürk, pancar üretici sayısı ve üretim kotaları hakkında bilgi aldı.

Ziyarette konuşan Şentürk, Pancar Ekicileri Kooperatifinin çiftçilerin ihtiyacını karşılayan ve onlara üretimlerinde destek olan önemli  kuruluşlar arasında yer aldığını vurguladı.

Kooperatif bünyesinde çiftçiler için gübre, tohum, zirai makineler gibi ürünlerin de satıldığını hatırlatan Şentürk, “Çiftçilerimiz, milli üretimin temini için yılmadan, yorulmadan çalışıyor. Pancar Ekicileri Kooperatifinin asıl amacı da tarımsal üretimin devamını sağlamaktır. Günümüzde önemi giderek artan gıda, tarım ve hayvancılık, çiftçilerimizin temel geçim kaynağıdır. Devletimiz çiftçilerimize gereken desteği vermektedir. Kooperatifler de çiftçilerin ihtiyaçlarına karşılama noktasında yardımcı olmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Vali Şentürk, ziyaretin ardından Kooperatif Müdürü Necmi Şahan ve personelle görüştü.

Haber AA

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On