VALİ ŞENTÜRK’TEN KIRŞEHİRSPOR’A DESTEK

25 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
491 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK’TEN KIRŞEHİRSPOR’A DESTEK

KVF_6126

Vali Necati Şentürk, Yeşil Kırşehirspor’a 120 bin TL destek vereceklerini söyledi.

 

Yeşil Kırşehirspor’a destek olmak amacıyla Kırşehir Belediyesi tarafından Kent Park’ta tahsis edilen Yeşil Beyaz Cafe’nin açılışında konuşan Vali Necati Şentürk, amaçlarının Kırşehir’de yaşayan pırlanta gibi gençleri spora kazandırmak olduğunu söyledi.

Açılan işletmenin, Kırşehir için önemli bir değer olan Kırşehirspor’a çok faydalı olacağını belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehirli vatandaşlarımızın da takıma destek olmaları çok önemlidir. Şehir bütün dinamikleriyle birlikte hareket ederse Kırşehirspor daha iyi yerlere gelecektir. Kırşehirspor yönetimine geçtiğimiz hafta 60 bin TL destek sözü vermiştim. Yılın ikinci yarısında da 60 bin TL daha vereceğim. Şehrimizin takımına kurumsal bir kimlik kazandırmak gerekiyor. Bunun için de başta Valiliğimiz olmak üzere ciddi projelerimiz var. Eğer arsa temin edilirse ben de takımımıza halı saha yaptırmayı taahhüt ediyorum.” dedi.

Yeşil Beyaz Cafe’nin açılışına Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Cemil Yıldırım Türk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, il protokolü, Yeşil Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın, takım yöneticileri, futbolcular ve vatandaşlar katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN