Vali Şentürk’ten Anlamlı Ziyaret

24 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
209 defa okundu.

thumbnail_elbab (2)

 

 

 

Vali Necati Şentürk El-Bab Gazisini Ziyaret Etti

Vali Necati Şentürk, El-Bab operasyonu görevi sırasında zırhlı aracın devrilmesi sonucu yaralanan P. Uzm.Çvş. Murat Arslan’ı Kırşehir’deki evinde ziyaret etti.

Garnizon Komutanı Pers. Alb. İlhan Güneş ile birlikte P. Uzm.Çvş. Murat Arslan’ı evinde ziyaret eden Vali Necati Şentürk, gazinin kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vali Necati Şentürk, görüşme sırasında yaptığı konuşmada, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin refahı için iç ve dış düşmanlarla gözünü kırpmadan çarpışan kahraman güvenlik mensuplarına minnettar olduklarını söyledi.

Ülkemizin bu zorlu süreci en kısa sürede atlatacağına inandığını belirten Vali Necati Şentürk, “Kahraman güvenlik güçlerimiz, saat farkı gözetmeksizin gece gündüz hainlerle mücadele etmektedir. Böylesine yürekleri vatan, iman, bayrak, ezan, millet sevgisiyle dolu güvenlik mensuplarımız olduğu sürece birlik ve beraberliğimizi hiçbir güç bozamaz. Devletimiz şehit yakınlarına ve gazilerimize her zaman gereken desteği vermiştir. Biz de Kırşehir’deki şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin yanındayız. Bu duygularla, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.

  1. Uzm.Çvş. Murat Arslan da, vatan için canlarını daima seve seve feda edeceklerini ifade etti ve devletimizin her şartta yanlarında olduğunu yürekten hissettiğini söyledi.

Ziyaret, Vali Necati Şentürk’ün P. Uzm.Çvş. Murat Arslan ile yaptığı sohbetin ardından sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN