Vali Şentürk’e Ziyaret

11 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
534 defa okundu.
Vali Şentürk’e Ziyaret

thumbnail_asfk-2

Yrd. Doç. Kazım Kaya Başkanlığındaki Heyet Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti

Kırşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda (ASKF) yapılan seçimde başkanlığa seçilen Yrd. Doç. Kazım Kaya başkanlığındaki heyet Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, amatör spor branşlarına önem verdiklerini söyledi.

Kırşehir’deki gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak için sporun bir araç olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Gençlerimizi geleceğe daha iyi hazırlamak için onları spora yönlendirmeliyiz. Sağlıklı bir gelecek ancak sağlıklı bir vücut ile mümkün olabilir. Amatör spor kulüplerimize ve sporcularımıza yönelik yardımlarımız devam edecek. Ayrıca, başkanlığa yeni seçilen Kazım Kaya ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum. Taraftarlarımızı da, 12 Kasım Cumartesi günü başlayacak olan 1. Amatör Ligde mücadele edecek takımlarımıza destek vermeye davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

Gençlik Merkezi Müdürü Emre Arslan, ASFK Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Yılmaz ve Yaşar Nuransoy’un da yer aldığı ziyaret ASKF Başkanı Kazım Kaya’nın Vali Necati Şentürk’e kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmesi ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On