VALİ ŞENTÜRK’DEN KIRŞEHİRSPOR’A DESTEK SÖZÜ

12 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
224 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK’DEN KIRŞEHİRSPOR’A DESTEK SÖZÜ

VALİDEN KIRŞEHİRSPORA DESTEK SÖZÜ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Valisi Necati Şentürk Ve Sayıştay Başkanı Recayi Akyel, Kırşehirspor Hacılar Erciyes Spor Maçına Gelerek Destek Sözü Verdi.
Kırşehirspor atkısı takan Vali Şentürk ve Sayıştay Başkanı Akyel, maç başlamadan önce taraftarları selamlayarak şeref tirübünü önünde konuşan Vali Şentürk, Kırşehirspor için gerekli desteği vereceklerini söyledi.
Vali Şentürk maç öncesi yaptığı konuşmada, “Kırşehir’in takımına mutlaka destek vereceğiz. Kırşehirspora gönül veren, değerli Kırşehir sevdalıları, Yeşil Kırşehirspor bizim onurumuz ve gururumuzdur. Bu kadar dar ve kısıtlı imkanlarla mücadelesine devam ediyor. Oyuncularımız büyük bir fedakarlık ve vatanseverlik örneği gösteriyorlar. Hepsi birer kahramandır. Bu aslan gibi oyuncularımızın gözlerinden öpüyorum.” dedi.
Kırşehirspor’u sıkıntılarından kurtaracağını söyleyen Vali Şentürk, “Kırşehirsporu sıkıntılardan kurtaracağız. Kırşehirspor’un bu sezon bütün masraflarını ben karşılıyorum. Daha önce de 100 milyara yakın yardım yapmıştık. Kırşehirspor’a 300 bin liranın üstünde kapalı spor salonu yaptırıyorum. Bütün gelirleri takımın olacak. Takıma başarılar diliyorum. Eski muhteşem günlere geri dönecek takımımız.” diye konuştu.
Sayıştay Başkanı Akyel ile Vali Şentürk, Kırşehirspor-Hacılar Erciyes Spor maçının ilk yarısını izledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On