Vali Şentürk Yeni Kimlik Kartına Başvurdu

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
160 defa okundu.
Vali Şentürk Yeni Kimlik Kartına Başvurdu

thumbnail_yenikimlik-2

Vali Necati Şentürk, Uluslararası Standartlara Uygun Yeni “TC Kimlik Kartı” Dağıtımını Başlattı

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Necati Şentürk, TC Kimlik Kartının dağıtımı için yeni kimliğe ilk başvuruyu yaptı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Necati Şentürk, uluslararası stantlara uygun olan yeni kimliklerin tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de müracaatına başlandığını söyledi.

Yeni kimliklerin avantajlarından bahseden Vali Necati Şentürk, “Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı ile güvenli kimlik doğrulaması yapılabilecek, vize muafiyeti uygulayan ülkelerde aynı zamanda pasaport yerine seyahat belgesi olarak kullanılabilecek ayrıca yetersiz kişi doğrulamasından kaynaklanan usulsüzlükler, yolsuzluklar ve mali kayıplar önlenebilecek. Devletimizin vermiş olduğu bir kararla yenilenen kimlik kartları, eskisinden küçük ve taşıması kolay olacak. Taklidi yapılamayacak, sahtesi üretilemeyecek kimlik kartları polikarbon materyalden oluşan, temaslı-temassız yonga içeren ve uluslararası standartlara uygun, en gelişmiş güvenlik öğelerini içinde barındıran bir şekilde hazırlandı. Vatandaşlarımız 16 TL ücret ödeyerek, kullanım süresi on yıl olan yeni kimlik kartlarına başvuru yapabilirler. Yeni kimlik kartları hayırlı olsun.” dedi.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya’dan da konu hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk programı, yeni kimlik kartına başvuru yapması ile sona erdi.

Konu ile ilgili detaylı bilgiler almak isteyen vatandaşların, www.kirsehirilnufus.gov.tr adresini ziyaret edebileceği belirtildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On