VALİ ŞENTÜRK, SPORCU GENÇLERLE BULUŞTU

13 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
317 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK, SPORCU GENÇLERLE BULUŞTU

Vali Necati Şentürk, Kırşehir Spor Salonu İçerisinde Yapımı Tamamlanan Boks, Bocce, Satranç, Atıcılık, Masa Tenisi, Kondisyon, Dart, Judo Odalarında İncelemelerde Bulundu.

VALİ ŞENTÜRK, SPORCU GENÇLERLE BULUŞTU

Vali Necati Şentürk, Kırşehir Spor Salonunda incelemelerde bulunarak spor yapan gençlerimizle bir araya geldi.

Ziyaretinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’dan bilgiler alan Vali Necati Şentürk, spor ve antrenman yapan gençler ile sohbet ederek çalışmalarını izledi.

Ziyaretinde, ilimizdeki gençleri spora yönlendirmek adına önemli faaliyetler yürüttüklerini belirten Vali Necati Şentürk, Kırşehir Spor Salonunda açılan yeni ünitelerin gençlerimizin hem zihinsel hem de bedensel olarak gelişmelerine katkı sağlayacağını söyledi.

Asıl amaçlarının her yönden sağlıklı bireyler yetiştirmek olduğunu dile getiren Vali Necati Şentürk, “Burada gençlerimiz her türlü sportif aktivitelere katılmaktadır. Bokstan hentbola, masa tenisinden satrança kadar her dalda eğitim görüyorlar. Engelli evlatlarımız da burada Bocce oynayarak sosyalleşiyor. Gençlerimizin spor yapmalarının yanı sıra derslerini de ihmal etmemesi gerekmektedir. Donanımlı, bilgili, yüreği iman dolu gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayretindeyiz.” dedi.

Vali Necati Şentürk, Kırşehir Spor Salonu içerisinde yapımı tamamlanan boks, bocce, satranç, atıcılık, masa tenisi, kondisyon, dart, judo odalarında incelemelerde bulundu ve antrenmanda bulunan sporcularla yakından ilgilenerek sohbet etti.

Ayrıca Vali Necati Şentürk, U-20 Gençler Türk Milli Takımı ile Balkan U-20 Salon Atletizm Şampiyonasında 3 bin metrede Balkan Şampiyonu olan sporcumuz Urkuş Işık’ı başarısından dolayı sporcuyu tebrik etti.

Vali Şentürk, ziyareti, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan ve şube müdürlerinden detaylı bilgiler alması ve salonda yaptığı incelemeler ile sona erdi.

Valilik Basın Büro

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN