VALİ ŞENTÜRK MUCUR’DA YATIRIMLARI İNCELEDİ

15 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
339 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK MUCUR’DA YATIRIMLARI İNCELEDİ

b (3)

Vali Necati Şentürk Mucur İlçesi’ne ziyarette bulunarak, yatırımları yerinde değerlendirdi.

 

Vali Necati Şentürk, Mucur ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaretine, Mucur Kaymakamı Muhammet Önder’den brifing alarak başlayan Vali Necati Şentürk, ilçe yöneticilerinden de kurumları ve devam eden yatırımlar hakkında bilgiler aldı.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada yatırımların zamanında tamamlanmasının önemine değinerek halkımıza sunulacak hizmetlerin kalitesini yükseltmek için çaba gösterdiklerini söyledi.

Mucur’da hayata geçirilen projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Vali Necati Şentürk, “İlçelerimizde eğitim yatırımları başta olmak üzere bütün yatırımların takibini önemsiyoruz. İlçelerdeki hayat standartlarını yükseltmek için önemli olan yatırımlar hızla devam ediyor. Kamu personelimiz, ilçede yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını hızlı bir şekilde çözmek için çalışmalıdır.” dedi.

Brifinglerin ardından ilçede yapımı devam eden Kredi Yurtlar Kurumuna ait 300 Öğrenci kapasiteli Kız Yurdu, Huzurevi ve okul inşaatlarında incelemelerde bulunan Vali Necati Şentürk, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Vali Necati Şentürk’ün ilçedeki programı İlçe Emniyet Müdürlüğünde yaptığı inceleme ile sona erdi.

Vali Necati Şentürk’e Mucur ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül de eşlik etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN