VALİ ŞENTÜRK; KARNEYİ, İMAM HATİP ORTAOKULU’NDA DAĞITTI.

20 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
549 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK; KARNEYİ, İMAM HATİP ORTAOKULU’NDA DAĞITTI.

Vali Necati Şentürk, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Nedeniyle Şehit Polis Gökhan Emre Örül İmam Hatip Ortaokulu’nda Öğrencilere Karnelerini Dağıttı

Karne dağıtım programında Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz, Okul Müdürü Emin Akbulut, Şehit Polis Gökhan Emre Örül’ün annesi Seniha Örül ve babası Selçuk Örül, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler yer aldı.

Karne dağıtımı programında konuşan Vali Necati Şentürk, Kırşehir genelinde toplam 43 bin 774 öğrencinin karne alacağını söyledi.

Öğrencilerin yarıyıl tatilini iyi değerlendirerek, ikinci döneme zinde ve dinlenmiş bir şekilde başlayacaklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Dinlenmek ve eğlenmek çocuklarımızın en büyük hakkıdır. Yarıyıl tatilinde öğrencilerimize ödev vermedik. Çocuklarımızın hepsi çok başarılı. Bugün başarılı ve iftihar belgesi alan öğrencilerimizi altınla ödüllendirdik. Bunu yapmaktaki amacımız, diğer çocuklarımızı da bu yarışın içine sokarak başarı çıtasını yükseltmektir. Velilerimiz başarısız öğrencilerimizi cezalandırmamalıdır. Çocuklarımızı hangi konuda kabiliyetliyse o derse yönlendirmek gerekir. Matematiği iyi olan öğrencimiz iyi resim çizemeyebilir. Ayrıca, eğitimde zirvede olan ve marka kent Kırşehir’de eğitim kalitesini artıracak çalışmalar yürütmekteyiz. Bunun yanı sıra değerler eğitimini de önemsiyoruz. Amacımız bilgili, donanımlı, milli ve manevi değerlere saygılı nesiller yetiştirmek, çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktır. Ülkemiz dünya diplomasisinde saygın bir yer kazandı. Ülkemizin eğitim sahasını daha iyi hale getirirsek ekonomi düzelir, ekonomi düzelince ordumuz güçlenir. Milli savunmamız güçlenince, üstüne oyun oynanan bir ülke konumundan çıkar, dünyada oyun kurucu oluruz. Çocuklarımız, ülkemizin geleceğidir. Bütün öğrencilerimizin güzel bir tatil geçirmelerini diliyorum.” şeklinde konuştu.

Karne dağıtım programı, Vali Necati Şentürk tarafından öğrencilere karnelerinin verilmesi ve dönem birincileri ile örnek davranış belgesi alan öğrencileri altınla ödüllendirmesi ile sona erdi.

Valilik Basın Bürosu

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On