VALİ ŞENTÜRK KAMANDA’YDI

16 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
346 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK KAMANDA’YDI

b (2)

Vali Necati Şentürk ilçelere düzenlediği ziyaret ve incelemelerine devam ediyor. Şentürk’ün şimdiki durağı Kaman ilçesiydi.

 

Vali Necati Şentürk’ün ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Şentürk’n Mucur ilçesinden sonraki durağı Kaman İlçesi oldu. Vali Necati Şentürk, Kaman ilçesini ziyaret ederek burada bir dizi incelemelerde bulundu.

İlçedeki faaliyetine Kaymakamlık ziyaretiyle başlayan Vali Necati Şentürk,KaymakamHakan Şen ve kurum müdürlerinden ilçede yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.
Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Kaman halkının büyük çoğunluğunun geçimini tarım ve hayvancılıkla sağladığını ifade eden Vali Necati Şentürk, Kaman cevizinin marka olduğunu söyledi.
Kaman’da cevizciliği daha da geliştirmek için çalışmalar yürüttüklerini belirten Valimiz Sayın Necati Şentürk, “Coğrafi ve nüfus açısından ilimizin en büyük ilçesi olan Kaman’da yer alan Kalehöyük Arkeoloji Müzesi ve Hirfanlı Gençlik Kampı turistik değerler taşımaktadır. İlçemizdeki yatırımların zamanında tamamlanması ilçemizin kalitesi için önem taşıyor.” dedi.
Brifinglerin ardından ilçede onarım ve tadilatı süren Kaman Fen Lisesinde incelemelerde bulunan Vali Necati Şentürk, okul müdürü Ömer Karaca’dan okul hakkında bilgiler aldı.
Vali Necati Şentürk’e Kaman ziyaretinde Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut ve İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül de eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN