VALİ ŞENTÜRK İŞADAMLARIYLA BULUŞTU

20 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
394 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK İŞADAMLARIYLA BULUŞTU

KVF_7850Vali Necati Şentürk, İşadamları İle, Ağalar Konağı’nda Düzenlenen Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

 

Kahvaltı sonrasında işadamlarına hitap eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere ilimiz genelinde iş adamlarımızın kurduğu işletmelerin ilimiz ve ülkemiz ekonomisine büyük katkı sağladığını söyledi.

Aynı zamanda bu işletmelerin istihdam oluşturduğunu da belirten Valimiz Sayın Necati Şentürk, “Yatırımcı kuruluşlarımızın yürüttüğü faaliyetleri önemsiyoruz. Devletimiz yatırımcı işadamlarını da her zaman destekliyor. Sağlanan siyasi istikrarla birlikte 2016 yılının işadamlarımız açısından hayırlı ve verimli bir yıl olacağına inanıyorum,” dedi.

Konuşmasının devamında, Valiliğimizce başlatılan “Bayır-Bucak Türkmenlerine Yardım Kampanyası” hakkında bilgiler veren Valimiz Sayın Necati Şentürk, işadamlarından bu kampanyaya destek olmalarını istedi.

İşadamlarının taleplerinin dinlendiği ve gündemdeki konuların görüşüldüğü kahvaltılı toplantıya, Valimiz Sayın Necati Şentürk’ün yanı sıra Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül ile işadamları katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN