Vali Şentürk Huzurlu Yıllar Diledi

30 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
139 defa okundu.

img_3195

“Bir Yılı Daha Geride Bırakırken Yeni Umutlar Ve Beklentilerle 2017 Yılına Hep Birlikte Erişmenin Mutluluğu İçerisindeyim.”

Kırşehir Valisi Necati Şentürk yıl başı mesajı yayınladı. 2017 yılının barış dolu ve huzurlu bir yıl olmasını dileyen Vali Necati Şentürk: “Değerli Kırşehirliler, Sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken yeni umutlar ve beklentilerle 2017 yılına hep birlikte erişmenin mutluluğu içerisindeyim.

Her yeni yıl, geçmişin muhasebesini yapmayı ve geleceği planlamayı beraberinde getirmektedir. Ülke olarak 2016 yılında da milli hedeflerimiz doğrultusunda yatırımlarımızı sürdürerek siz değerli vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalıştık. Ancak, ülkemizde ve bölgemizde yaşanan olumsuz gelişmeler, bu yılın daha huzurlu ve verimli geçmesine engel olmuştur.

Ülkemizin büyüme ve kalkınma konusundaki hedeflerini hazmedemeyen, milletimizin dirlik ve düzenini bozarak çıkmaza sürüklemek isteyen iç ve dış mihraklar, ülkemizde terörü körükleyerek birçok masum vatandaşımızın yaralanmasına, hayatını kaybetmesine, polis ve askerimizin ise şehit olmasına neden olmuştur.

Özellikle 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi; milletimizin vatanseverliği, hainler karşısında dik ve onurlu duruşu, emniyet ve silahlı kuvvetlerimizin etkin müdahalesi sayesinde bozulmuş, hainler kirli emellerine ulaşamamışlardır. Her ne olursa olsun ülkemiz, hem sınırlarımız içinde hem de sınırlarımızın dışında terörü bitirerek huzuru temin etmekte sonuna kadar kararlıdır. Bu mücadelesini de başarıyla sürdürmektedir.

Yaşanan bu olaylar zihinlerimizde hüzünlü bir tablo oluştursa da bu durum geleceğe umutla ve güvenle bakmamıza, yeni yılda kendimiz, ülkemiz ve insanlık adına güzel işler yapmamıza engel değildir. Ülke olarak ecdadımızdan aldığımız güç ve inançla, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlenerek bu zor günlerin üstesinden geleceğimize yürekten inanıyorum.

Ülkemizi ve ilimizi layık olduğu seviyeye taşımak için her zamankinden daha çok çalışmak, enerjimizi doğru yolda harcamak ve her türlü tehlikeye karşı uyanık olmak gerekmektedir. Bu doğrultuda, yeni yılda ülkemizin ve Kırşehir’in kalkınması, halkımızın daha müreffeh ve huzurlu bir ortamda yaşaması noktasında üzerimize düşen her görevi yapmaya hazır olduğumuzu kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017 yılının Kırşehirli hemşerilerimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış ve huzur getirmesi, her nerede olursa olsun zulme uğrayanların acılarının dinmesi dileğiyle tüm hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On